ВХОД
Вернуться

депозит приват-вклад

WOLF100 WOLF100
21 марта 2013, 15:02
без оценки
Добрый день!!!
Никогда раньше отношения с ПриватБанком не имел.
Пришла мне идея разместить там депозит по приват-вкладу.
На стадии оформлении договора узнаю что в договор клиент никаких правок внести не может хотя я уверен что договор это письменная договоренность двух или более сторон(я просто хотел что бы увеличели шрифт), договор с собой вынести нельзя что — бы проконсультироваться с юристом, и самое интересное это то что договор со стороны банка подписывают путем печатания там фотографии печати банка.
Может кто то мне подскажет какими такими нормативными документами предусмотрено подписывание договоров фотокопией и какую юридическую силу имеет такая подпись?
Сам я достаточно плотно работаю с договорами но такого еще не встречал?
А еще мне пытались сразу же в нагрузку «подарить» кредитную карту, хотя я об этом никого не просил и мне она не нужна.
По результатам похода в банк у меня сложилось такое впечатление что ПриватБанку депозиты от населения совсем не интересны.

Комментарии (5)

+
0
Ugu Aga
Ugu Aga
21 марта 2013, 21:42
Киев
#
Гудвил представляет собой совокупность неотделимых НЕМАТЕРИАЛЬНЫХ ПРЕИМУЩЕСТВ предприятия, способных приносить ему экстраординарную прибыль и выступать в качестве ресурсов, используемых в финансово-хозяйственной деятельности

В данном понимании гудвила кроется и понимание структуры стоимости конкурентных преимуществ предприятия. Ими, естественно, являются:
1. конструкторские решения выпускаемой продукции;
2. технологические знания процессов производства;
3. коллективная способность работников к высококачественному труду;
4. ВПЕЧАТЛЕНИЯ, которое производит коллектив и результаты его деятельности НА ПОТРЕБИТЕЛЕЙ его продукции;
5. ВПЕЧАТЛЕНИЕ, которое производит коллектив НА ОБЩЕСТВО в целом и НА ИНВЕСТOРОВ, как часть этого общества.
+
0
Ugu Aga
Ugu Aga
21 марта 2013, 21:42
Киев
#
Я описываются причины падения банка.
+
+3
PrivatBanker
PrivatBanker
22 марта 2013, 07:29
ПриватБанк, Днепропетровск
#
Уважаемый Клиент!
ПриватБанк действует на основе договора публичная оферта, документы, размещенные на сайте privatbank.ua/rules/index.php?docid=1zLJU56wtC9eLCA9emMIe8OqBHDMbQLlf35RnlY24OYM&ln=ru содержат условия и правила оказания услуг банком его партнерами, к которой присоединяется клиент, подписывая заявление в отделении банка. единожды подписав заявление на получение любой услуги банка, Вы получаете юридический доступ ко всем без исключения услугам ПриватБанка. То есть, Вам не нужно больше ехать в банк и ждать, когда договор подпишут все уполномоченные лица. Публикуя настоящие Условия и Правила, мы предлагаем Вам воспользоваться любой из наших услуг, а Вам необходимо лишь выбрать, чем мы можем быть Вам полезны, и сообщить нам об этом.
С общими положениями размещения депозитных вкладов физических лиц Вы можете ознакомиться на сайте privatbank.ua/rules/index.php?docid=1JPgBRtUi5N0heVTANG5L5x5g7NLybkHOzixkBEv4XM4&ln=ru
При обслуживании в Банке в соответствии с гражданским законодательством используется при совершении сделок факсимильное воспроизведения подписи при помощи средств механического или иного копирования. Это положение установлено частью третьей ст.207 ГКУ и воспроизведено в письме Минюста Украины от 22.11.2006 г. № Г-21295-19.
С уважением, ПриватБанк.
+
0
Ugu Aga
Ugu Aga
22 марта 2013, 15:42
Киев
#
Використання факсиміле при укладанні договорів

Стаття 203 Цивільного Кодексу України розрізняє односторонні правочини і договори (двосторонні чи багатосторонні правочини). Одностороннім правочин визнається у разі якщо для виникнення, припинення або іншої видозміни цивільних прав і обов’язків достатньо волевиявлення однієї сторони (наприклад, волевиявлення спадкодавця-заповідача при складанні заповіту). Двосторонній або багатосторонній правочин є договором. А договір — це домовленість двох або більше сторін, спрямована на встановлення, зміну або припинення цивільних прав та обов’язків (ст. 626 ЦКУ).

Таким чином при укладенні договорів використовуються правила, передбачені для дво- і багатосторонніх правочинів. Це значить, що норма про можливість використання факсиміле, зафіксована в ч. 3 ст. 207 ЦКУ, має застосовуватися для договорів і угод між організаціями.

Отже, при укладенні договорів законодавство дозволяє використовувати підпис факсиміле, але ставить при цьому умову: таке використання має бути передбачене або законом, або письмовою згодою сторін. Але оскільки жодним законом спеціальне застосування підпису факсиміле не передбачене (ані у договорах, ані в товарних накладних, ані у податкових накладних), то сторонам для легалізації підпису факсиміле при укладенні договору потрібно ще укласти спеціальну письмову угоду. У ній має бути пункт про можливість застосування такого підпису, а також оригінальний зразок рукописного підпису, який згодом відображатиметься за допомогою факсиміле. Така угода має бути підписана представниками контрагентів особисто.

У випадку коли сторони уклали договір з використанням факсимільного відтворення підпису і при цьому не уклали угоди, передбаченої ч. 3 ст. 207 ЦКУ, такий договір може бути визнаний судом недійсним. Відповідної позиції дотримується Вищий господарський суд України, який в своїй постанові від 01.03.2006 р. №23-14/208-05-6005 зазначає:

«Правочин, що вчиняє юридична особа, підписується особами, уповноваженими на це її установчими документами, довіреністю, законом або іншими актами цивільного законодавства, та скріплюється печаткою. Використання при вчиненні правочинів факсимільного відтворення підпису за допомогою засобів механічного або іншого копіювання, електронно-числового підпису або іншого аналога власноручного підпису допускається у випадках, встановлених законом, іншими актами цивільного законодавства, або за письмовою згодою сторін, в якій мають міститися зразки відповідного аналога їхніх власноручних підписів. Згідно зі ст. 215 ЦКУ підставою недійсності правочину є недодержання на момент вчинення правочину стороною (сторонами) вимог, встановлених частинами 1–3, 5 та 6 ст. 203 ЦКУ. Оскільки на спірних договорах є факсимільне відтворення підпису директора підприємства — позивача без попереднього погодження його використання та за відсутності зразка оригінального підпису, що суперечить пп. 2, 3 ст. 207 ЦКУ, такі договори мають бути визнані недійсними».

Разом з тим, якщо особа, факсиміле підпису якої було використано при підписанні договору, підтверджує підписання цього договору або схвалює даний правочин своїми наступними діями, суд відмовляє в задоволенні позову про визнання такого договору неукладеним або недійсним. Відповідна позиція Вищого господарського суду України викладена у постановах №6/150/10 від 28.03.2011 р. та №07/2076 від 14.04.2011 р. Під схваленням правочину можуть розумітися будь-які дії, спрямовані на виконання укладеного правочину, в тому числі повна або часткова оплата товарів (робіт, послуг), їх приймання для використання, реалізація інших прав та обов’язків відповідно до укладеного правочину.
+
0
Ugu Aga
Ugu Aga
22 марта 2013, 15:45
Киев
#
В общем хотите проблем — обратитесь в приватбанк.

Я думаю — можно прочитать, что ПЕРЕД использованием факсимиле, стороны ОБЯЗАНЫ подписать специальный договор, где будут оригиналы подписей.

На практике — если приват должен вам, то правочин будет недействительным, при любом раскладе, а если Вы привату, до будете должны даже без договора.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться
 
×
окно закроется через 20 секунд