Мої враження від Приватбанку.

55HH77 20 марта 2013, 17:03
Сьогодні я звернувся до відділення Приватбанку в м. Миргород для отримання картки «Для виплат» та залишився незадоволеним якістю обслуговування.
По перше, я мусив чекати близько 5 хвилин поки менеджер Олексенко Інна Вікторівна закінчить приватну телефонну розмову.
Разом з картою «для виплат» менеджер мені видала кредитну карту «Універсал», МОТИВУЮЧИСЬ ВИМОГОЮ КЕРІВНИЦТВА ПРИВАТБАНКУ — чи не здається Вам що це є проушенням статті 55 закону України «Про банки і банківську діяльність» та закону України «Про захист прав споживачів»? На мої слова, що дана картка («Універсал») мені не потрібна, отримав відповідь, що здати дану карту можна на протязі місяця, ала не раніше ніж через 7 днів, і що я можу скаржитись на її роботу та на роботу Вашого банку в будь-яку інстанцію, навіть «поїхати до Дніпропетровська», їй все одно. В її голосі відчувалась зневага та зверхність. На мою думку, даною поведінкою Ваш працівник образила мене, висловивши байдужість до мого бачення питання обслуговування клієнтів Приватбанку та власне до мого питання. Дайте, будь ласка, відповідь: чому я повинен витрачати власний час для закриття непотрібного мені кредитного рахунку, чи менеджер у такий споіб заробляє для себе «преміальні бали»? Вичерпної інформації про рахунок (вартість обслуговування) я також не отримав. Тому оцінюю роботу Вашого менеджера з обслуговування на 2 бали – вона явно не дорожить своїм робочим місцем.
І ще одне питання – чому не маючи мобільного телефону я не можу стати клієнтом Приватбанку (так мені повідомила Ваш менеджер)?
Намагався бути об'єктивним.
Дякую за відповідь.

PrivatBanker
PrivatBanker
20 марта 2013, 19:01
Шановний клієнт!
При відкритті Карти для виплат, Ви отримуєте платіжну пластикову кредитну карту «Універсальну».
Карта «Універсальна», видається для того, щоб активувати та отримати доступ до рахунку Карти для виплат та використовувати її для отримання різних видів зарахувань.

У даній карти є маса переваг (пільговий період до 55 днів, участь у програмі Бонус +. Кредитну карту можна використовувати як особисту дебетову картку. При зберіганні особистих коштів понад 100грн (вище кредитного ліміту) Вам нараховується відсоток на залишок (10% річних). Більш докладніше з системою «Бонус +» Ви можете ознайомитися на сайті bonus.privatbank.ua/, з тарифами та умовами кредитної картки — privatbank.ua/platezhnie-karty/kreditka/.

Нам дуже важливо, щоб наші клієнти отримували якісне та кваліфіковане обслуговування.
Для покращення якості обслуговування, у відділенні, уточніть, будь ласка, в особистому повідомленні, контактний номер телефону, для зворотного зв'язку або зверніться до нас за адресою електронної пошти web-hotmail@privatbank.ua, пославшись на дане повідомлення.

Надана Вами інформація буде перевірена і у разі виявлення порушення з боку співробітника, будуть застосовані заходи дисциплінарного стягнення.
Про рішення Ви будете повідомлені.

Приносимо вибачення за ситуацію, що склалася.
З повагою, ПриватБанк.
55HH77
55HH77
20 марта 2013, 22:23
Доброго Вам вечора, шановний PrivatBanker!
А чи не здається Вам порядок активації картки надзвичайно заплутаним?