Історія з кредиткою.

KOT40 KOT40
22 января 2013, 10:11
Коистувався кредитною карткою «універсальна» від приватбанку яку втюхали разом із зарплатною.І здається все нормально було, вирішив кредитку закрити. Прийшов в банк сказали заборгованості немає можна закривати.Попросив ще раз все перевірити попередивши як-що пізніше випливе який небудь борг не заплачу ні копійки.Закрили.Документи що підтерджують підтверджують відсутність заборгованості як і угоду невидали сказали що непотрібно.Пойшов приблизно рік приходить рішення суду про стягнення з мене заборгованості в розмірі 2400гр.Прийшлося іти в суд назапитання до судді чому мене навіть не викликали в суд, суддя сказала що рішення може виноситись без мене але можна написати відмову.Написав.Приходить лист від банку заборгованість зменшилась у 10!!! раз. Питання перше звідки взявся борг якщо його раніше не було? Пойшло ще ЧОТИРИ РОКИ приїзджає козел який педставляється працівникм приватбанку яке-небудь посвічення що підверджує особу НЕПРЕДЯВЛЯЄ! І починає погрожувати мої дружині сказвши що БОРГ У МЕНЕ СТАНОВИТЬ БІЛЬШЕ 7000-МИ ТИСЯЧ. Питяння друге хто дав вам право таке робити? Есемесками задовбали вже І ЩЕ ТОГО КОЗЛА ТЕПЕР ВЖЕ ЖДУ Я НЕХАЙ ПОПРОБУЄ ПОГРОЖУВАТИ МЕНІ. І ще майже аналогічні ситуації убагатьох моїх знайомих.

PrivatBanker
PrivatBanker
22 января 2013, 11:12
ПриватБанк, Днепропетровск
Шановний клієнт, для перевірки наданої інформації та вирішення питання, уточніть, будь ласка, Ваші контактні дані для зворотного зв'язку з Вами.
З повагою, ПриватБанк.
22 января 2013, 22:10
Я вже не «шановний клієнт» приватбанку. Питання написані вище.
3 февраля 2013, 11:57
Я так зрозумів відповідь я буду чекати довго