Приховують кошти!!!

Laskorunska Laskorunska
21 января 2013, 18:11
Почну з самого початку. 30 листопада 2012 р. принесла лікарняний лист на декретну відпустку для нарахування декретних коштів. Спочатку казали, що немає коштів, але все ж з часом соціальне страхування нарахувало кошти у бухгалтерію по місцю роботи. Потім ці кошти перерахували у ПриватБанк дл нарарування їх мені на карточку. У п'ятницю 18 січня всі відповідні бумаги з печатками були передані до відділення приват банку у м. Жмеринка. Сьогодні вже 21 січня, а кошти на картку так і не надійшли. На дзвінки до оператора по номеру гараячої лінії 0800500003 ніколи немає вільних операторів. Так коли все ж я дотелефонувалась до оператора, то мені сказали, що ніяких операцій не проводиться по цій картці. Тоді я зателефонувала у відділення приват банку у м. Жмеринка, а там мені відповіли, що нічого не знають. Як чинити в такому разі? Свої кошти я не можу отримати вже довгий термін. Хоча оператор сказала, що при поданні всіх необхідних документів гроші приходять на картку протягом доби.

21 января 2013, 18:21
ПриватБанк, Днепропетровск
Шановний клієнт, для перевірки наданої інформації та вирішення Вашого питання уточніть, будь ласка, Ваші контактні дані, а також адресу відділення в яке Ви звертались.
З повагою, ПриватБанк
Laskorunska
Laskorunska
21 января 2013, 18:40
Лещинська Наталя Іванівна. Адреса ПриватБанкавул.Центральна,5. Місто Жмеринка. Телефон, за яким зверталась 0433222811. Тільки що телефонувала знов, але сказали, що залишку по тих документах немає, які передали.Кажуть щоб звонила до них бухгалтер. А бухгалтер каже, що всі необхідні документами з печатками передала ія точно є в цьому списку.
22 января 2013, 11:06
ПриватБанк, Днепропетровск
Шановна Наталіє Іванівно, для отримання соціальних виплат в ПриватБанку, Вам необхідно оформити карту, для зарахування коштів.
Оформити картку можна у будь-якому відділенні ПриватБанку, з паспортом та ІПН.
З повагою, ПриватБанк.