як можна подивитися рахунок картки в інтернеті

alina1988 alina1988
11 ноября 2012, 16:32
Скажіть будь ласка, я получаю дитячі через приват банк, я би хотіла знати чи по інтернету можна подивитися на карточку скільки є грошей,і скільки приходило?

PrivatBanker
PrivatBanker
11 ноября 2012, 17:20
ПриватБанк, Днепропетровск
Шановна Аліна, за допомогою системи Приват24 Ви можете переглядати виписки по Ваших картах / рахунках, а також здійснювати різні види платежів. Зареєструватися в системі Приват24 Ви можете на сайті privat24.ua. Також за допомогою послуги MobileBanking Ви можете перевіряти залишок на Вашій карті. Для підключення послуги MobileBanking відправте sms-повідомлення з текстом SMSON + [Останні 4 цифри № карти] на № 10060. Для перевірки балансу надішліть 4 останні цифри № карти на № 10060.
З повагою, ПриватБанк.
15 января 2013, 21:59
Доброго вечора Вам!!! Довожу до Вашого відома, що я в котре відправляю смс з 4-ма останніми цифрами банківського рахунку, але результат досі оброблюється (вже місяць потому)!!! на сайті Вашому, щоб отримати цю інформацію слід зареєструватись, а це займає купу часу і нервів, поки пароль буде прийнятий!!! Покращіть, будь ласка, сервісні послуги сайту!!! Дякую!!!
chuk10286
chuk10286
27 марта 2013, 17:01
Скажіть будь ласка, я получаю дитячі через ощад банк, я би хотіла знати чи по інтернету можна подивитися на карточку скільки є грошей,і скільки приходило?
Максим Кравченко
Максим Кравченко