Не виплачують мої гроші 17 475,24грн.

bezobrazen bezobrazen
27 июня 2012, 12:09
Доброго дня! Мене звати Іван Іванович. Я відкрив рахунок в приватбанку для отримання страхового відшкодування.Страхова компанія перерахувала гроші на банк, але забрати я їх неможу. Говорять, що гроші на транзитному рахунку, а ваш інакший.Виплата відбулась 11червня і на сьогоднішній день моїми грошима користується банк, який згідно закону мав би повернути протягом пяти днів ці кошти назад в страхову. Це хапуги, які видають за мої гроші кредити і відфудболюють в страхову. В страховій надали платіжне доручення, де всі реквізити вказано правильно.Не відкривайте рахунок в цьому банку, це злодії!!! Я буду жалітись в всі інстанції. Мій номер для контакту: 0974720383 — Савка Іван іванович.

27 июня 2012, 15:04
ПриватБанк, Днепропетровск
Шановний Iван Iванович, для вирiшення Вашого питання вкажiть, будь ласка, повнiстю реквiзити, за якими страхова компанiя виконувала виплати. З повагою, ПриватБанк
27 июня 2012, 15:08
ПриватБанк, Днепропетровск
Шановний Iван Iванович, для вирiшення Вашого питання вкажiть, будь ласка, адресу Вашої електронної пошти, для зворотнього зв'язку з Вами. З повагою, ПриватБанк