Банк не повертає заморожені через їх вину кошти!

Strend 22 сентября 2017, 12:43
Ситуація ось в чому, купував в міжнародному магазині товар і гроші заморозились у звязку з тим що банківська карта є проблемною і не відповідає їхнім стандартам(принаймі мені так сказали в магазині) ну ок думаю, гроші повернуть і все, адже мені написали що Typically it takes 3-5 business days for the pending charges to be reversed back and reflect on your end. Since this is an international credit card- it may take longer depending on your bank/card processor. Ну я думаю ок, зачекаю декілька днів і все, спокіно повернуть і куплю через інший банк, як не як 250 доларів це не копійки. Отже після доволі великої кількості скарг і розмов з працівниками я нічого не добився, бо вони кожного разу інформують некоректно, то розказують басні що ось ось, і саме цікаве вони заявку на повернення коштів будуть розглядати від 45-125 днів. 1\3 року Карл, це фінансова установа яка не має взагалі ніякого нормально морального принципа, Укрсиббанк повертав суми за 5 днів. Отже я нікому не рекомендую з ними мати справу, і як спілкувався з знайомим який там працював по його словам вони грають на валютному ринку вашими ж грішми, тому так довго і висять в них. Хоча гроші то заморожені типу в них. Звичайно кожному обирати чим користуватись, але якщо у вас буде така ситуація тоді зрозумієте всю суть даного повідомлення.
23 сентября 2017, 19:52
Шановний Автор!
Приносимо свої вибачення за незручності.
Направте, будь ласка, на help@pb.ua деталі ситуації, що склалася і контактні дані, вказавши посилання на відгук, щоб ми могли надати більш детальну консультацію.
З повагою, ПриватБанк.

Владислав Коваленко
Владислав Коваленко
22 сентября 2017, 13:23
Если сумма с карты приватбанка списана и не находится в резерве банка, то банк отправляет запрос в тот банк, где оплата проводилась, а строк решения зависит уже не от «Приватбанка» и составляет именно 45-120 дней. Если бы сумма была в резерве, то вернули так же бы на протяжении дней пяти.
ЛЮБОЙ банк успешное списание вернуть сразу не сможет
VladimirGold
VladimirGold
23 сентября 2017, 23:49
«Since this is an international credit card- it may take longer depending on your bank/card processor».
Поскольку это международная кредитная карта — это может занять дольше времени в зависимости от банковского/карточного процессинга.

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Банк не повертає заморожені через їх вину кошти!