Безпека приват24 = відсутність безпеки

stek89 12 сентября 2017, 15:47
Вчора, приблизно о 11.20-11.40 якимось чудом ввійшли в мій приват24 без підтвердження по смс або дзвінку, так само без жодних підтвердженнь було переведено всі гроші з двох зарплатних карт на карту «універсальна», по цій карті знову ж таки без підтвердження піднято ліміт з 13 до 17 тисяч грн і всі ці гроші переведені на карту приват банку юридичної особи Залюбовская Светлана Максимовна. В приват 24 показує навіть номер карти на яку переказані гроші. Буквально за пару хвилин подзвонив на гарячу лінію 3700 де мені заблокували карту кредитну і порекомендували звернутись в поліцію. Усі питання на рахунок що робити мені далі — одна відповідь — очікуйте 5-7 днів на дзвінок від нашого спеціаліста. Сьогодні зранку був в Приваті щоб написати письмове звернення про розслідування та призупинення нарахування процентів. В прийомі звернення мені відмовили мотивуючи це тим, що заявка в базі є створена. Заяву в поліцію написав, наряд був сам в шоці що це все було проведено без жодних підтвердженнь по телефону. В приват 24 показує навіть номер карти на яку переказані гроші.
12 сентября 2017, 16:24
Доброго дня!
На жаль, наданої Вами інформації недостатньо, щоб прокоментувати ситуацію. Щоб ми могли допомогти, направте, будь ласка, на нашу пошту help@pb.ua більш докладний опис ситуації і Ваші контактні дані.
З повагою, ПриватБанк.

12 сентября 2017, 16:28
Снять видео что показывает номер карты и т.д.

Сделать снимки экрана.

Заявление если не берут в отделении берете 2-3 друзей не родственников идете подавать заявление — не берут. Пишете протокол свидетели подписывают что банк отказался брать у вас письменное заявление. Все это генпрокурору как отказ принимать заявление гражданина. О похищении денсредств.

Второе заявление на юр. адрес примата с ОПИСЬЮ.
Через денек отправьте.

Не ленитесь собирать доказательства.
Ваша задача показать, что Вы всеми силами подавали заявления а банк их игнорил.

12 сентября 2017, 16:29
В заявлении дополнение видео, фото снимков с номером карты.
12 сентября 2017, 16:31
А то что заявка в базе, это все ложь, извините на слове.
Все что Вам ГОВОРЯТ, а потом не будет возможность подтвердить ДОКУМЕНТАЛЬНО, с приматом это ложь.

Но деньги взяли Ваши, а лгут потому, что НЕ лгать в примате не могут и не умеют.

И из-за этой лжи примат и полетел в банкротство.
aragorn2012
aragorn2012
12 сентября 2017, 17:17
Походу без хитрозделанного сотрудника банка не обошлось
12 сентября 2017, 18:24
Написав тільки що номер заявки представнику привату тут на сайті, почекаємо відповіді…
12 сентября 2017, 18:43
Ну допустим, найдёте вы эту бабу, а она скажет что вы сами ей деньги перечислили за оказание интимных услуг на трассе Киев-Чоп. Да ещё и свидетелей кучу приведёт. В суд пойдёте? А в суде стороны имеют одинаковые процессуальные права и обязанности.
В общем, думайте насчёт доказательств того, что вы этого не делали. Одних слов и умозаключений — недостаточно.
12 сентября 2017, 22:13
У нас презумпция невиновности, достаточно заявить, что он этого не делал.
Баба та, акт выполненных работ, тоже предоставит? :)
12 сентября 2017, 22:40
Презумпция невиновности, это когда обвиняемый не обязан оправдываться, а не обвинитель — искать доказательства.
13 сентября 2017, 19:32
Вы не запутались?
12 сентября 2017, 19:10
Тут постає інше питання- чому всі операції були проведені без жодного підтвердження по смс або телефонному дзвінку?
12 сентября 2017, 22:17
Было бы неплохо, дополнительно обратиться в банк письменно с претензией, через укрпочту с уведомлением о вручении + опись. Только не пишите лишнего! Что бы завтра банк не заявил, что Вы ничего ему не подавали.
И следует помнить, что банк будет «сдирать» с Вас проценты и штрафы по этому кредиту, может стоит задуматься о смене банка для последующих поступлений.
12 сентября 2017, 21:32
Возьмите у вашего оператора выписку за этот день по вашему мобильному телефону. Возможно, сойдёт как доказательство несанкционированного входа в систему без отправки смс-ки перед входом.
12 сентября 2017, 22:59
якимось чудом ввійшли в мій приват24
Це — головне. Вам треба вибити з приватiвцiв офіційне письмове пояснення того, яким чином робилася верифікація входу. I пручатися вони будуть люто.
Варіантів заходу до Приват24 дуже багато. Могли зайти через мобільний додаток, через незахищений комп'ютер, яким Ви користувалися. Могли бути сторонні хакери, але міг бути й хтось з близьких. Дивних дзвінків/СМС від невідомих осіб цьому не передувало?
Я думаю, що мадам, якій переведено гроші, так само стала жертвою зловмисників. Скоріше за все, кардери спочатку підробили її картку, перевели на неї гроші, а потім обготівкували в банкоматі.
Де-юре, саме вона винна у крадіжці. I, скоріше за все, стягувати потрібно з неї. Хіба що вона упреться і буде казати, що Ви дійсно мусили їй заплатити. Тоді вона і є одним із злодіїв.
12 сентября 2017, 23:13
Гроші перевели на її рахунок з приміткою coinex24. А це сайт який займається конвертацією грошей в криптовалюту.
12 сентября 2017, 23:25
А ось і приват відписав « Рішенням Вашого питання займаються наші фахівці, як тільки буде рішення, ми відразу ж Вас проінформуємо. Приносимо свої вибачення за доставлені незручності. З повагою, ПриватБанк» В мене виникає таке враження що простіше отримати інфу від стіни ніж від привату…

Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Безпека приват24 = відсутність безпеки