Ruslan Lalabekov Ruslan Lalabekov
2 июля 2017, 15:44
Доброго дня!
Був доступний ліміт на оплату частинами 23000. Прийшов лист на емейл, що Приват Банк збільшив на оплату частинами ліміт до 28000 у звязку з моїм днем народженням у липні. Давно хотів обновити побутову техніку в квартирі. І щоб не витрачати велику суму одразу, вирішив скористатися даним подарунком від Привату. Підібрав техніку на ПриватМаркеті. Сьогодні хотів замовити. Зайшов в ПриватМаркет, а там доступна сума на оплату частинами 0.00 грн. Тепер прийдеться купити техніку за готівку. Звичайно вже не в ПриватМаркеті. Ось такі подарунки робить приват до дня народження. Навіщо вводити в оману людей?
2 июля 2017, 15:58
Доброго дня, шановний Автор!
Нам дуже шкода, що Вам довелося зіткнутися з негативом при використанні наших сервісів.
Ліміт, який встановлюється банком по сервісу «Оплата частинами» залежить від безлічі факторів, таких, як кредитна історія в нашому банку і українському Бюро Кредитних Історій, активність використання карти та інші. Ліміт по сервісу перераховується кожен день.
З повагою, ПриватБанк.

Ruslan Lalabekov
Ruslan Lalabekov
2 июля 2017, 16:04
Навіщо тоді пропонувати, а на наступний день забирати? Обман-це втрата клієнтів. Більше через приват нічого не буду замовляти.
VladimirGold
VladimirGold
2 июля 2017, 17:05
Владимир
Поражает реакция банка — «нам дуже шкода». Автору от этого не легче. Нужно не «шкодувати», а исправлять ситуацию. А автор сделал правильный вывод.
aragorn2012
aragorn2012
3 июля 2017, 9:10
Аноним
Прикольная игра. Нате вам 28 штук, идешь что то покупать, и приват «а фиг тебе»