Ніколи не зможу довіряти!

KlavaKlava 22 декабря 2016, 19:39
Отделение по адресу: Львов, пр-т Червоной Калины, 36
Приватбанк залишив мені досвід недовіри на все життя. Не знаю, як могла занести на депозиний сертифікат 1000000грн. В (₴) Хотіла заробити додаткові кошти, щоб допомогти пристарілим батькам. А в результаті не собі не батькам(( Не знаю, як дожити до закінчення терміну. І хочаб забрати 200 тис. грн. ((Панікувати не можу. Орендувала сейфову скриньку в приватбанку, зголосилась заглянути до неі 20 грудня. Мені не давали до неі доступу 40 хв. Усе життя за цей час промайнуло перед очима. Так як в сейфі важливі документи і дорогоцінності. Коли я запитувалась, яке відношення сейвові скриньки мають відношення до ситуаціі з приватбанком були відмовчування, а потім запевняли, що чекають на погодження зверху.А яке погодження зверху, якщо є договір і згідно договору навіть в разі банкрутства банка клієнт має мати безперешкодний доступ до сейфовоі скриньки.
Може на краще так сталось. Це ще раз переконало мене на переізд з рідноі краіни в далекі края.
Підтримую усіх вкладників депозитів. Терпіння нам і спокою.

Макакий Макакиевич
Макакий Макакиевич
22 декабря 2016, 20:04
Доверие штука такая. Теряешь, но всю жизнь жить никому не доверяя — сложно, но со временем попускает и наступаешь на новые грабли. Не банки так что-то другое.

Закон 5553 по гарантирует вам не 200 тыс а всю сумму сертификата. Если он именной конечно.

С ячеек воруют не хуже, чем из карманов в трамваях. Но не все хотят огласки (там чаще всего не деньги хранят), поэтому примеров в интернете публикуется не много. Если есть знакомые в полиции, спросите.
22 декабря 2016, 20:15
Навіть якщо неіменний банк купив мінфін всі права і обовязки перешли до нього.
P.S. Взагалі всім вкладникам приватбанку підфортило. повітре я знаю що кажу) хто мене зрозумів той зрозумів:)
22 декабря 2016, 20:17
До скриньки вас допустять 100%, але працівники виконують накази керівника точніше розпорядженння керівника ТА
22 декабря 2016, 20:29
Дякую за роз'яснення та підтримку. Так звісно будемо надіятись на краще. Менеджер також запевняла про повернення 100%. Сертифікат іменний. Але вже не вірю чи то не довіряю ні інформаціі влади, ні працівникам банку. Та що казати сама собі не довіряю зараз. Просто шок.
22 декабря 2016, 20:38
Доречі мій коментар скоротили модератори. Чи то написане не сподобалось чи ліміт слів перевищила(((
22 декабря 2016, 21:21
Я конечно «дико» извеняюсь. Но вы виноваты сами в сложившейся ситуации. Вы прогнорировали всё что только можно было, и теперь представьте еслибы Приват «упал» по настоящему, вам отдалибы 200 т. и послалиб «пройти дальше по салону» со словами остальное потом может быть когда нибудь.
22 декабря 2016, 21:38
А по поводу преезда в «другие (далёкие) края», скажу так «везде хорошо» где нас нет! И не надо путать туризм с иммиграцией, это две большие разницы. Жизнь в Европе и Штатах намного тяжелее чем унас в Украине, и не верьте «зомбоящику» о какомто рае за пределами наших границ.
23 декабря 2016, 10:54
Угу, Вы еще про злобный оскал капитализма раскажите
23 декабря 2016, 20:05
А там и есть капитализм, человек человеку волк! Поверьте я знаю что говорю, проверено на собственном опыте. И непутайте туризм с иммиграцией. Для примера запломбировать зуб в Штатах стоит 2000$, и это ещё самая дешёвая клиника! Вопросы ещё будут?

25 декабря 2016, 14:02
А Вы туда что, зубы лечить летали?

Не смотря на все страшилки, количество выезжающиз из Украины растет, а возвращаются еденицы.
Весельчак У
Весельчак У
22 декабря 2016, 21:48
Комментарии не читал, поэтому извините если не в тему. Отвечаю по сути отзыва. Если у вас ячейка, то значит, скорее всего, вы — ВИП клиент Привата. Доступ в моём отделении ничем не ограничен, только временем для того, чтобы девочка улыбнулась мне, спустилась на один этаж ниже, взяла ключ и сняла сигнализацию. Примерно 5 минут. Никаких проблем.
23 декабря 2016, 0:46
Шановні, в мене притензій до вас не має. Уважно читайте мій пост. У мене недовіра та розчарування, негатив є тільки до приватбанку) Вище писала, що можливо і повернуть 200 тис. То на все воля Божа. Значить дякувати Богу, що взяв грошима і т. д.
Далекі краі — це звісно не Європа. Бо мені до Європи 70 км зі Львова.
Моя найближча родина живе в далеких краях мене там не має, але все у них там « гуд»
Тільки на Украіні людей, які « попали» чи помилились відразу більша частина співвітчизників ображає, обзиває, звинувачує ну ніяк не намагається підтримати. Добра. Вам люди!
Ще раз прошу перед коментуванням уважно читати пост.
Мене не пускали до сейвовоі скриньки 40 хв. Пропунували, щоб я іхала до дому і мені передзвонять. На що я не погодилась. Ця затримка не була пов'язана ні з очікуванням смс, ні іншого ключа, а це було пов'язано з очікуванням розпорядження зверху. Тому хочу застерегти усіх, що при великому бажанні ваш договір по сейфскриньках « 0» без падочки. Керівництво всеодно вирішує коли вам до неі подивитись при таких ситуаціях, які відбулись в приватбанку.
ruol
ruol
23 декабря 2016, 9:57
Я не понимаю проблемы??
Поменялся собственник банка, теперь государство,
Так что нельзя подождать неделю, пока новый собственник разберется что и как?
В Привате на уровне отделений всегда были проблемы с пониманием, персонал не высокого уровня!
За то главный офис и сервисы — лушие в Украине!!!
Нужно просто подождать!