Sh4urLeksmar Sh4urLeksmar
5 декабря 2016, 10:58
Користуюсь послугами ПриватБанку вже тривалий час — зручно, швидко, а система самообслуговування privat24 просто знахідка. Але сталася неприємна ситуація. Кошти звичайно незначні (24 грн.), але ж могло бути і навпаки та й справа не в грошах. 01 грудня було здійснено операцію поповнення рахунку мобільного через сайт Київстар (система Wideup). На сайті проплати з'явилося повідомлення — операція заблокована вашим банком. Прийшло інформаційне повідомлення від банку на мобільний: «Відмова. Операцію відхилено». Кошти було знято. При зверненні до працівників банку було отримано інформацію, що це сайт проплати заблокував операцію. Звернувся до Wideup — там підтвердили факт (що містився в смс), що саме банк відмовив в здійсненні проплати. При повторному зверненні до фахівців Привату було отримано дещо іншу інформацію, коротко і ясно: «Кошти повертаються протягом 3 днів». Сьогодні 4-ий день… Ну добре, нехай буде так. Я звичайно не виключаю факт того, що саме Wideup — причина помилки, але чому тоді система інформування Привату (смс про відмову) і інформація, отримана від Гарячої лінії (платіж здійснено успішно) протирічить одна одній… Неузгодженість. Ще одне побажання стосовно «Допомоги онлайн». Це звичайно добре, що Ви намагалися допомогти, але робіть це будь ласка оперативніше.

5 декабря 2016, 16:23
Доброго дня! Дозвольте, будь-ласка, нам детальніше розглянути Ваш платіж. Повідомте на help@pb.ua посилання на цей відгук і контакти для зв'язку з Вами, щоб ми могли розібратися і дати коментарі.
З повагою, ПриватБанк.
7 декабря 2016, 10:13
Tamara, Хмельницький
у мене теж якось не перевелись гроші на телефон, хоч з картки списались. Але після написання на хелп розібрались і гроші повернулись...
9 декабря 2016, 9:23
Олександр
Теж написав 05.12 їм на help, вказав контактні дані, але мовчать =) Надіюсь в майбутньому таке не повториться (втішаю себе =) Не виключаю той факт, що намагалися зв'язатися. 06.12 був телефонний дзвінок з невідомого номера, взяв слухавку — тиша. На цьому все закінчилося.
beretta4555
beretta4555
7 декабря 2016, 20:13
beretta4555, Киев
Второй месяц у меня та же проблема, любые оплаты карточкой привата через портмоне сопровождаются смс от банка про видмову, и рекомендацией оплачивать все через приват 24, хотя платежи потом проходят.
9 декабря 2016, 9:27
Олександр
Вам пощастило =) Мій платіж так і не дійшов. Відтепер буду здійснювати платежі такого типу безпосередньо через privat24.