Залишився приниженим

And88 24 ноября 2016, 17:01
Було бажання відновити відносини з Приватбанком, отримати кредитну карту. Ніхто не міг мені повідомити який буде в мене ліміт, лише при отриманні карти.
Отримав карту універсальну курєром. Два дні не міг активувати її дистанційно, звертався до компетентних осіб більше трьох раз, були спроби активувати її через банкомат та термінал, без результатно. в кінцевому результаті запропонували ліміт 5 тис. грн, в повідомлені на email обіцяли до 25 тис. грн, тобто лише 20% до максимуму. не задоволений такою відповіддю закриваю карту.
Хоч останній депозит в цьому банку був більше 25 тис. грн.
Залишився приниженим

PrivatBankQM
PrivatBankQM
24 ноября 2016, 17:23
Доброго дня, шановний Автор!
Дозвольте, будь ласка, нам детальніше розглянути Ваш випадок. Повідомте, будь ласка, на help@pb.ua посилання на цей відгук і контакти для зв'язку з Вами, щоб ми могли розібратися і дати коментарі. Сподіваємося на зворотний зв'язок!
З повагою, ПриватБанк.
24 ноября 2016, 20:25
Не доверяют Вам и хотят в случае чего иметь минимальный проигрыш.
And88
And88
25 ноября 2016, 11:55
Приват відреагував на мою скаргу в себе в системі системнимною відповіддю:

Ответ на Ваше обращение:

Розмір кредитного ліміту встановлюється кожного клієнта індивідуально Рішення про встановлення кредитного ліміту приймає Кредитний комітет. Встановлення суми на кредитній карті залежить від певних факторів, таких як: позитивна кредитна історія клієнта, рівень підтверджених доходів, а також відсутність раніше прострочених кредитів. Заздалегідь уточнити суму ліміту немає можливості.

Тобто знову ніхто не аналізував мою історію з 2007 року співпраці з цим банком.
ValentinaK
ValentinaK
25 ноября 2016, 21:22
Це Ваша реакція та Ваш вибір як себе відчувати)
В чому приниження? Ніхто не обіцяв 25 тис, а написали правду – до 25 тис. А чому Ви вважаєте, що повинні були дати 25 тис. і невже 5 тис абсолютно не підходить?
Я свого часу отримувала кредитку і просила 2 тис (це до інфляцій), мені дали 5 тис. Я реально хотіла знизити ліміт, бо хвилювалася, що можливі випадки шахрайства.
Я реально до останніх неадекватних інфляцій не перевищувала ліміт 2 тис. Кредиткою зручно розраховуватися в продуктових магазинах, щоб не морочитися з готівкою і дрібними грошима. За цей період банк сам мені два рази підвищив ліміт. Однак практично більше 5 тис і не потрібно. При меншому ліміті менше ризиків.
Тому можете фиркати, відчуваючи себе приниженим, і відмовлятися від такого зручного інструменту, банк переживе, що Ви не будете його боржником)
7 декабря 2016, 1:11
Специально для And88.
Из моего цикла — жизнь замечательных друзей.

У одного моего знакомого в нескольких укрбанках размещены депозиты в пределах гарантированной суммы ФГВФЛ, и соответственно он нигде не работает и живёт в том числе и на процентные доходы.

Как-то его посетила мысль получить кредитную карту в хотя-бы в одном из этих банков под залог его депозита.
Банки отказали в предоставлении кредитной карты даже с минимальным лимитом в тысячу гривен под предлогом отсутствия места работы. :)
Перечень банков, которые помню из обсуждений этих вопросов по телефону:
— Платинум-банк
— Форвард-банк
— Таскомбанк

Было ещё несколько названий банков, но боюсь ошибиться и чтобы не клеветать на банкиров, другие названия не указываю.

Так что вам с Приватом ещё повезло — и карту выдали и лимит установили и всё задаром.

USD 39.4 40

USD 39.4 40