Програма «Інвест» від Привату - Ваш головний біль

36503618 13 октября 2016, 12:03
Отделение по адресу: Луцк, ул. Задворецкая, 1-А
Бажаю доброго дня усім читачам сайту! Не раджу також вкладати кошти в Приватбанк по програмі «Інвест» (різновид депозиту). Мій невеликий вклад по цій програмі закінчився ще 15 вересня (майже місяць назад) і з того часу я не можу отримати свої кошти. На всі мої дзвінки на колл-центр, подання заявок, подання заявок на пришвидшення раніше поданих заявок і тд, я отримую одну відповідь: «очікуйте, Вашим питанням займаються». Так я очікую уже з 15 вересня!
Висновки робіть самі, ваші гроші уже не зовсім ваші, коли вони потрапляють на рахунки у Приваті!

13 октября 2016, 13:03
М-да, а я ещё подумывал о вложении туда…
PrivatBankQM
PrivatBankQM
13 октября 2016, 15:46
Доброго дня!
Нам складно прокоментувати опубліковане Вами повідомлення, так як вказаних даних у відгуку недостатньо, щоб ідентифікувати Вас як клієнта.
Дозвольте, будь ласка, нам детальніше розглянути ситуацію, що склалася. Повідомте на help@pb.ua суть питання, вказавши посилання на відгук і контакти для зворотнього зв'язку. Перевіримо інформацію і обов'язково надамо розгорнуту відповідь.
З повагою, ПриватБанк.
26 октября 2016, 13:37
Чому б Приватбанку не виплатити мені кошти через касу банку у відділенні?
radnet
radnet
13 октября 2016, 18:34
Забирал в августе инвест вклад — все в порядке, выдали всю сумму с процентом.
LolaFerretess
LolaFerretess
13 октября 2016, 20:48
Это не разновидность депозита, это только выглядит как разновидность депозита.
Дружеский совет — не связывайтесь: условия сомнительные, а потенциальная выгода в несколько процентов перекрывается риском потерять всю сумму.
slonopotam
slonopotam
14 октября 2016, 0:14
Всю нет (страховая компания пока не лопнула), а вот влететь в минус из-за франшизы — это да…
gleblevi
gleblevi
16 октября 2016, 13:30
К привату отношения, кроме, как клиент не имею.
В инвесте с 1 апреля лежит оочень много денег вопросов нет каждый месяц, как часы на карточке деньги.
Зря вы в массы смуту вводите.
26 октября 2016, 13:26
Добрий день! смуту не вношу, відсотки в мене теж були вчасно, як годинник, але я не про відсотки, а про тіло депозиту!
19 октября 2016, 10:47
Автор, почему не отписываетесь далее? Решил Приват к этому моменту Ваш вопрос или нет?
26 октября 2016, 13:26
Соррі, чекала хорошої новини(
26 октября 2016, 13:24
Прошу вибачення за тривалу мовчанку, банк прислав смс, що питання передано на вирішення на вищий рівень (дослівно), то планувала відписатися уже з хорошою новиною, але не тут то було… на звернення від 25.10. на електронку, вказану в коментарі банку до мого посту тут, отримала відповідь:
Наталія Анатоліївна, вітаємо!

Відповідь на Ваше звернення:

Приносимо вибачення за тривалий вирішення питання. Наші фахівці роблять все можливе, щоб прискорити вирішення. Питання переданий програмістам. За результатом обов'язково Вас проінформуємо.
26 октября 2016, 13:25
Тобто, нічого не змінилося(( і так уже з 20 вересня!

USD 39.4 40

USD 39.4 40
Главная / Банки Украины 🏦 / Приватбанк 💰 / Отзывы о Приватбанке 📝 / Програма «Інвест» від Привату - Ваш головний біль