втратив довіру

andrey0785 22 апреля 2015, 22:08
20.04.15 закінчився депозит в $, відділення у Вінниці, звичайно забрати не можливо, бо в касі підкріплення немає, написав заяву на підкріплення хоча б 200 $ (основну суму продовжив на 2 тижні-по рекомендації менеджера).обіцяли повідомити-поки що тиша, я так розумію підкріплення й не буде, бо курс купівлі $ в банку нижчий ніж в більшості банків, не кажучи вже про міняйлів-відповідно сюди ніхто не понесе… Дратують питання співробвтників: Нащо вам забирати гроші-хай будуть у нас в банку,; бож ім мої гроші необхідніше,-я пояснюю: що в мене народилися дитина -і це супроводжується додатковими витратами-багато чого потрібно купити, та це іх не хвилює…
Платинум Банк
24 апреля 2015, 10:12
Доброго дня.
Ми спостерігаємо складнощі з валютою на рівні всієї країни і її банківської системи.
Проте ми не відмовляємось від виконання взятих на себе зобов'язань.
Як альтернативний варіант, Ви можете забрати депозит у національній валюті за комерційним курсом банку.
Ми розуміємо, що це приносить Вам незручності, за що приносимо свої вибачення.
Минфин
Ответ администратора
27 апреля 2015, 10:26
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 27.04.2015).

zalexx
zalexx
22 апреля 2015, 22:33
Добро пожаловать в клуб потерпевших от платинума((((
Lek
Печально, но спасибо
data565
data565
26 апреля 2015, 18:03
Подсчитайте для начала какая сумма у вас получается в гривне по курсу.Если меньше 200тыс., то ещё как-то можете настаивать.А если больше 200 тыс, то мой вам совет: забирайте в любом виде, иначе пополните ряды обворованных гонтаревой и всей этой нынешней бандой и вообще ничего не получите НИКОГДА.