мінімум від 25% - це справедливо

dsds dsds
30 июля 2014, 16:05
МІНІМУМ 25% -ЦЕ СПРАВЕДЛИВО. В той час коли з 1 серпня вводиться податок 15% з доходів по депозитам від кожної гривні згідно ЗУ 4101а, тобто в той час коли дохідність по депозитам впаде, в той час коли масово люди забирають гроші з банків через девальвацію, в той час коли Ви дійсно залишаєтеся більш менш стабільним банком — у вас катастрофічні ставки по депозитам. Це неправильно і недоцільно, бо девальвація, 15%податок зідять ці нещасні навіть 20% процентів, які ви даєте. Депозит справедливий під мінімум під 25%. Депозит повинен відповідати реаліям — 15%податку від доходу і девальваційні процеси. Ті хто тримали зелені гроші, вони розбагатіли на 50%, а ті хто тримали в рідній валюті їм тепер ви пропонуєте 20%, це встидно, як для такого солідного банку!!!
Platinum Bank
31 июля 2014, 15:18
Добрый день!
Мы понимаем Вашу обеспокоенность теми законопроектами, которые сегодня рассматриваются правительством.
Однако, спешим Вас проинформировать, что средняя ставка по гривневым депозитам (например, сроком на год) на сегодняшний день составляет 19.78%
Это официальная информация, размещенная на сайте НБУ www.bank.gov.ua/control/uk/index
При этом, наш депозит «Готівка щомісяця» предусматривает по гривневому депозиту сроком на 12 месяцев ставку до 24,5 %.
Рекомендуем Вам более детально ознакомиться с нашими ставками на сайте ua.platinumbank.com.ua/view.chestniedepositiuahusd/.
Рады будем видеть вас в числе наших клиентов.