ВХОД
Вернуться

Халатность сотрудников привела к моим потерям

witas65 witas65
3 апреля 2014, 01:10
без оценки
27 березня здійснював переказ коштів у «Фінініціативу», працівник якого вказала неправильні реквізити. Отримав СМС про списання коштів з рахунку, але за адресою вони не поступили. Звернувся в колцентр за поясненнями (дзвонив і 27, і 28 березня), але мені сказали чекати 3 банківські дні, тобто від четверга аж до понеділка. В понеділок виявилось, що ще 27, у четвер, був запит про уточнення реквізитів, про що мене не повідомили. Я цілий день перебував поблизу відділення у Львові і легко міг виправити помилку. Натомість мені довелось чекати повернення коштів назад. В результаті мені було нанесено матеріальну шкоду в розмірі більше 300 грн. Хтось відповідає за такі дії?

Комментарии (3)

+
0
platinumbank
platinumbank
7 апреля 2014, 09:41
Platinum Bank, Киев
#
Добрий день!
Нам прикро, що сталася така ситуація. Але, якщо ми Вас вірно зрозуміли, помилка в реквізитах була допущена не нашим співробітником.
В подальшому рекомендуємо, якщо Вам стає відомо про помилку в платежі, звертатися до відділення самостійно. Дякуємо.
+
0
witas65
witas65
7 апреля 2014, 19:26
Виталий
#
Пояснюю ще раз: іНФОРМАЦІЯ ПРО НЕПРАВИЛЬНІ РЕКВІЗИТИ БУЛА ВІДОМА працівникам Платинум-банку ще тоді, коли я перебував біля відділення банку і я легко міг це виправити. Натомість на мої звернення була відповідь — чекати. І тільки в понеділок була надана реальна інформація. Отже, через те, що я був дезинформований працівниками контакт-центру, поніс фінансові втрати. Чи я незрозуміло висловлююсь?
+
0
platinumbank
platinumbank
14 апреля 2014, 20:28
Platinum Bank, Киев
#
Доброго дня!
Вибачте за затримку із відповіддю.

Співробітники контакт-центру не мають доступу до операцій із рахунками клієнтів, тому повідомити про наявність запиту реквізитів не мали змоги. Термін три дні є загальним максимальним для здійснення міжбанківської операції, тому саме такий термін Вам було рекомендовано очікувати отримання коштів.
Як і рекомендували раніше, уразі затримки платежу, необхідно звернутися до відділення для з’ясування ситуації.
Приносимо вибачення за незручності.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться
 
Title
окно закроется через 20 секунд