Начинаем подготовку к суду.

dimdimich77 10 марта 2017, 0:49
1. Пока работает платинум клик. Распечатываем движение по всем своим счётам. Карточным, депозитным. 2. Проверяем наличие всех договоров, и внимание!!! квитанций, или выписок о внесении средств на депозитный счёт. 3. Идём в банк с заявлением следующего содержания. Прошу надати мені довідку із залишками на усіх рахунках відкритих на моє їм, я станом на 11 січня 2017 року та станом на теперішній час. И требуем эти справки. Они должны давать. Может за оплату. 4. Пишем заявление в фонд ещё вот по этой форме и отправьте заказным письмом с уведомление. http://zakon5.rada.gov.ua/laws/file/text/46/f385817n783.doc

dimdimich77
dimdimich77
10 марта 2017, 1:38
Так же можно написать на имя ликвидатора примерно следующее. Зі слів гарячої лінії банку мене повідомили, що мої рахунки заблоковані із за спірної транзакції, яку я зробив 11 січня в 9 часов ранку в банкоматі вашого банку, а саме зняв нараховані мені проценти зі своєї картки. Прошу вас пояснити мені: 1)В чому спірність, або незаконність такої транзакціі; 2) Чому разом з блокуванням рахунків за моєю карткою із залишком такимось, заблоковано і мої депозитні рахунки із залишко такимось, за якими не було ніяких транзакцій з моменту відкриття. 3) Прошу негайно розблокувати мої депозитні рахунки і включити сумами за ними до списку виплат. Примерно так и
Ferrari  Александровск
Ferrari Александровск
10 марта 2017, 8:29
В Платине еще в январе ( в банке ) не было возможности распечатать остатки… Менеджеры зайти могли, а распечатать нет. И в феврале, говорила, что не может войти в программу. Что на сегодня не знаю. или очередной обман был :((
Irina53
Irina53
10 марта 2017, 9:30
Можно распечатать в банке где принимают заявления на кредиторскую задолженность.
Toxa David
Toxa David
10 марта 2017, 8:39
Об'єктом поштового зв'язку КИЇВ 33 з індексом 01033 09.03.2017 адресату повідомлено повторно про надходження на його адресу поштового відправлення за номером 1003109539832.
В Платине распечатали виписки по особовому рахунку правда не заверили печать изяли при ВА.
tatyanaz
tatyanaz
10 марта 2017, 8:59
Відправлення за номером 4900807186952 надійшло 09.03.2017 до відділення зв’язку КИЇВ 112 з індексом 04112, на даний час не вручене.