Збіговисько аферистів

Ольга Львов Ольга Львов
25 ноября 2015, 14:14
Сьогодні мої батьки зробили другу спробу забрати кошти від ФГВФО, через цю установу.

В чому їм відмовила операціоніст, звати, здається, Руслана(старенька хамовита блондинка) в грубій формі. Аргументація: «Ми кошти можемо Вам видати тільки після закінчення депозиту, який Ви відкриєте в нашому банку,інших грошей в нас нема».Обізвала мою маму дурою, чому є свідки.

Хіба в Україні такий рівень зайнятості населення, щоб тримати на роботі людину, якій місце максимум -на продуктовому ринку, підсобним працівником? Хамити двом пенсіонерам, відмовляти в отриманні коштів, які їм доручив виплатити Фонд гарантування вкладів фізосіб-це рівень аферистів низького пошибу.

Керуючий выдділенням, Володимир, міри ніякі не прийняв для вирішення проблеми, аналогічно: вмовляв відкрити рахунок в їхньому банку, за неадекватну працівницю не вибачився. Кошти були отримані аж після скарги на Гарячу лінію ФГВФО, через три години.

24 декабря 2015, 13:39
Ви приходили за виплатою без попереднього запису???
12 января 2016, 10:40
Львов
Ви, як «експерт» по банківському обслуговуванню мали б знати, що виплати від Фонду ГВФО здійснюються виключно за попереднім записом.
Про «брехню»- події мали місце 25/11/2015 р.Пишу факти. А Ваші потуги вирівняти відгуки про цю шарагу смішні і наївні .
12 января 2016, 10:46
Ольга, Ви некомпетентна людина в цьому питанні. Знайдіть в ЗУ «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» хоча б натяк на попередній запис на виплату. Його там немає, це виключно ініціатива банків для організації роботи. Не розумію Вашу вигоду від очорнення цього банку. Доречі всі відгуки дуже позитивні, тільки Вам щось не сподобалось.
12 января 2016, 11:00
Львов
Де такі розумники беруться, а? «Знайдіть в ЗУ «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб» хоча б натяк на попередній запис на виплату» А Ви, не знайшовши натяку, отримували кошти БЕЗ ПОПЕРЕДНЬОГО запису?! Яке очорнення?) Цю установу складно очорнити, вона такою і являється.Для мене нема вигоди-рада, що відібрала свої кошти і гроші батьків.Але, сайт для того й існує, щоб людина почитала відгуки і 10 раз подумала чи залишати хоч копійку на депозиті в цих аферистів.Зустрічне запитання: Вам яка вигода від брехливих відгуків?)
11 января 2016, 22:33
Це повна брехня. Банк працює чітко і організовано. Добре організована робота з виплатами по Фонду, черг немає, ввічливі працівники.
12 января 2016, 10:47
Львов
Може, в цьому відділенні замінили неадекватів, які там працювали ще в листопаді?)
12 января 2016, 10:50
Для цього і є цей сайт і відгуки- щоб покращити «радянський » сервіс деяких банків.