Lyubov Plishka Lyubov Plishka
8 июля 2016, 9:12
Вчора 7.07.2016.зайшла в отр по вул. Листопадовій в Тернополі поміняти валюту. бачу каса зліва вільна.касирка бесідує з охоронцем, на кріслах сидять люди.я зробила висновок, що можна підійти.на, що охоронець грубо показав, що мені на крайнє крісло вчергу. стала в край черги, за хвилин10 питаючи будуть приймати. виявилося, що є Ще одна каса, касир з якої відійшла. почали приймати. застряг клієнт з оплатою більше 30-ти платежів виявилося Що він має сплати послуги банку за кожен платіж, ПРИТОМУ ЩО ФІРМА КУДИ ІДЕ ОПЛАТА МАЄ ДОГОВІР З БАНКОМ ЩО САМЕ ВОНИ СПЛАЧУЮТЬ ПОСЛУГИ. почалися дзвінки між банком і фірмою.Замість того жоб дати можливість вищому керівництву розібратися в ситуації, касирка сама пішла до начальника на хвилин 20. коли вона поверталася, я запитала: Чи могла б вона Зайнятися своїми прямими обовя зками, На ЩО отрималм відповідь: А Я В МАГАЗИН НЕ ВИХОДИЛА!.. Почав охоронець метушитися, на моє питання: Чому такий бардак? відповів: Бо в країні бардак!.А далі почав грубити: ЩО і в мене вдома бардак ,і що чоловік мене мусить бити! і так далі… ну далі терпіти образи було не сила. Довелося піти з банку не дочикавшись послуги. Ішла до машини, в голові шуміло, від розпачу і безсиля мліли руки, підкошувалися ноги. Банк нашпигований камерами.можна при бажанні з ситуацією розібратися. І хамам не місце в таких закладах, звичайно якщо банк дбає про своє імя
OTP Bank
otpbank
otpbank
22 июля 2016, 11:11
Доброго дня.
Запевняємо, що Ваше зауваження щодо дій співробітника Банку було направлено до керівництва відповідного підрозділу Банку для подальшої перевірки та аналізу зазначеної Вами ситуації. У разі необхідності, до людини, яка має відношення до ситуації, будуть вжиті відповідні заходи і буде наголошено на важливості дотримання корпоративних стандартів обслуговування. Також, ми хотіли б поспілкуватись з Вами особисто, якщо це можливо. Тому просимо Вас надіслати свої контакти і опис цієї ситуації (просто скопіюйте) на адресу Call.Operator@otpbank.com.ua