Краде гроші

Фаина Гусева 7 февраля 2016, 10:58
Отделение по адресу: Харьков, пл. Конституции, 22
Я є клієнтом банку. В мене ніколи не було заборгованості. Мій пенсійний рахунок на якому 12977,73 грн, я відкривала 08 травня 2015 року за адресою м.Харків вул… Конституції майдан, буд.22. Ощадбанк безпідставно заблокував рахунок на видатні операції, не попередивши мене про це, у зв’язку з чим, мені нема за що купити ліки, я тяжко хвора на рак. Для мого лікування, дочка продала всі цінні речі та свій дорогий автомобіль, гроші поклала на картку для того, щоб відправляти їх для купівлі ліків в Київ. Коли були покладені останні гроші, остання надія на життя, банк заблокував рахунок. Ощадбанк не тільки не дав мені вилікуватися, а ще у примусив голодувати, так як пенсія – це моє єдине джерело існування. Я прикута до ліжка, а з донькою в банку і розмовляти не стали, одне сказали, що вони здивовані відкіля в мене сто тисяч гривнів які за більш ніж півроку пройшли по моїй карточці, а скільки коштує хімія терапія вони не знають?

пппппппппппппппппппппппппппппп пппппппппппппппппппппппппппппп
пппппппппппппппппппппппппппппп пппппппппппппппппппппппппппппп
13 февраля 2016, 18:47
Обратитесь в контакт центр 0800-210-800, может они что-то подскажут, эта проблема решаема, нужно снова собрать все документы и написать пояснение что это за деньги и для каких целей они поступали на счет, может поможет доверенность от гос. нотариуса для представления ваших интересов дочерью, в крайнем случае проконсультируйтесь в том же контакт центре по поводу выезда сотрудника банка к вам по месту пребывания, к сожалению в связи с ситуацией в нашей стране такое случается не так уж и редко, контролируются и выявляются все возможные потоки финансирования сепаратизма и терроризма.
Фаина Гусева
Фаина Гусева
14 февраля 2016, 13:35
Да зверталася не одноразово, кажуть звертайтеся туди де рахунок відкривали, заблоковано рахунок, з карткою все гаразд. Довіреність з виїздом нотаріуса на дом коштує багато, грошей нема, звичайно будемо шукати гроші на довіреність, але вірите, хочеться просто побистріше вмерти і все, тим паче, що Ощадбанк тільки того і добивається.
7 марта 2017, 12:32
Шахрайство в Ощадбанку з карткою клієнта – вкрали гроші.
05.03.2017 з телефонів +380501641582, +38 0567858406, моб. +38 094 8858406, +38 050 1641582 … обдурили мою жінку способом нібито покупка товару на ОЛХ, але оплату можуть зробити на любу картку, крім ПриватБанку… Надали їм № картки Ощадбанку 5167 8199 9807 9686 для оплати за товар… Хлопчики зробили підставну сторінку в Ощад-24, вкрали з картки 1250 с хвостом гривень. Злодій називався то Святославом, то Юрієм. Крадуть гроші під різними іменами і без працівників Ощадбанку таку процедуру провернути неможливо, бо дзвонять жертві і розповідають скільки коштів на банківській карті, блокують Приват-24 жертви і картку перереєстровують на свою фейкову сторінку, потім кошти перераховують на власні рахунки в інших банках …
Злодіям наперед відомо про термін дії картки, СVV2/CVC2, залишок на рахунку. Система Ощад-24 дозволяє злодію перереєстровувати картку і красти з неї гроші.
В Ощадбанку заявили, що вони не можуть блокувати такі маніпуляції і не надали пояснень, яким чином картки Ощадбанку перереєстровують повторно на рейкову сторінку Ощад-24… Тобто, в Ощадбанку жертві не надають дані на яку картку і кому злодій перерахував гроші. Блокують Ощад-24 жертви, але злодія не чіпають.
То тепер тайна …, явно працівники Ощадбанку працюють в тандемі зі злодіями … Написані заяви в мусорню. Сподіваємось, що почнуть працювати ті так звані «служби безпеки» банків і поліцаї …Будемо вираховувати злодія. Потім поїдемо д
15 марта 2017, 20:14
15.03.2017р. в відділенні Ощадбанку проспект Червоної Калини, буд. 72, прим. 150., М. Львів ТВБВ № 10013/0196 заявили, що давати для оплати № картки не можна, бо то є таємниця, так як таємницею є й дані злодія (№ його картки, ініціали…) хто вкрав гроші з допомогою працівників Ощадбанку. З 05.03.2017р. ніхто й не чухався розібратися хто та як вкрав гроші з картки клієнта…
Flyer S
Flyer S
19 декабря 2017, 18:42
Отож, «розслідуванням» зайнялась ст. слідчий Сихівської НП Васильчик Н.П., відписки писала вона та заст. нач. ГУ НА у Льв. обл. Ткачик А.Б. На запити та заяви про вчинення слідчих дій не реагували, жодного разу не дали ознайомитись з провадженням. Ми звернулись на гарячу лінію уряду. В кінці листопада отримали відписку від Ткачика, що провадження закрито 20.06.2017р. та «не скасовано». Отож, як вбачається авякяновські покидьки поділили наші вкрадені грошики зі ззлодіями, тихенько закрили справу, тепер не видають постанову про закриття, щоб ми не могли оскаржити їх діяння в суді. Знову треба дзвонити на Урядову «гаряча лінія» — 1545.
21 декабря 2020, 16:42
В моєї жінки Ощадбанк вкрав 1263,75 грн. в 2017році ... понаписували кляузи ... подали в суд «захист прав споживачів» ... Ощадбанк найняв адвоката, який приніс правила Ощадбанку –
«Договір комплексного банківського обслуговування фізичних осіб», а там написано: 9.15 «Клієнт зобов’язаний забезпечити/гарантувати неможливість отримання третіми особами інформації про Логін, Пароль, Картковий пароль, а також ПІН, CVV2\CVC2, строк дії, номер Картки тощо». Отож, номер картки - то є таємниця. Суддя біженець Рудаков І.П. пСихівського суду, судді Мікуш Ю.Р., Приколота Т.І., Савуляк Р.В. апел. суду, суддя Сердюк В. В. касаційного суду відмовили в позові через розголошення номера картки. 25.01.2019 р. справа № 464/723/18 ... і нах ... такий банк потрібний? Як і суди з суддями … а тупі ліниві мусора взагалі не чухаються, одні відписки  та брехня ...

Курс валют в Ощадбанке

Курс валют в Ощадбанке