Фаина Гусева Фаина Гусева
7 февраля 2016, 10:58
Я є клієнтом банку. В мене ніколи не було заборгованості. Мій пенсійний рахунок на якому 12977,73 грн, я відкривала 08 травня 2015 року за адресою м.Харків вул… Конституції майдан, буд.22. Ощадбанк безпідставно заблокував рахунок на видатні операції, не попередивши мене про це, у зв’язку з чим, мені нема за що купити ліки, я тяжко хвора на рак. Для мого лікування, дочка продала всі цінні речі та свій дорогий автомобіль, гроші поклала на картку для того, щоб відправляти їх для купівлі ліків в Київ. Коли були покладені останні гроші, остання надія на життя, банк заблокував рахунок. Ощадбанк не тільки не дав мені вилікуватися, а ще у примусив голодувати, так як пенсія – це моє єдине джерело існування. Я прикута до ліжка, а з донькою в банку і розмовляти не стали, одне сказали, що вони здивовані відкіля в мене сто тисяч гривнів які за більш ніж півроку пройшли по моїй карточці, а скільки коштує хімія терапія вони не знають?

пппппппппппппппппппппппппппппп пппппппппппппппппппппппппппппп
пппппппппппппппппппппппппппппп пппппппппппппппппппппппппппппп
13 февраля 2016, 18:47
пппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппппп
Обратитесь в контакт центр 0800-210-800, может они что-то подскажут, эта проблема решаема, нужно снова собрать все документы и написать пояснение что это за деньги и для каких целей они поступали на счет, может поможет доверенность от гос. нотариуса для представления ваших интересов дочерью, в крайнем случае проконсультируйтесь в том же контакт центре по поводу выезда сотрудника банка к вам по месту пребывания, к сожалению в связи с ситуацией в нашей стране такое случается не так уж и редко, контролируются и выявляются все возможные потоки финансирования сепаратизма и терроризма.
Фаина Гусева
Фаина Гусева
14 февраля 2016, 13:35
Да зверталася не одноразово, кажуть звертайтеся туди де рахунок відкривали, заблоковано рахунок, з карткою все гаразд. Довіреність з виїздом нотаріуса на дом коштує багато, грошей нема, звичайно будемо шукати гроші на довіреність, але вірите, хочеться просто побистріше вмерти і все, тим паче, що Ощадбанк тільки того і добивається.
7 марта 2017, 12:32
Lemberg
Шахрайство в Ощадбанку з карткою клієнта – вкрали гроші.
05.03.2017 з телефонів +380501641582, +38 0567858406, моб. +38 094 8858406, +38 050 1641582 … обдурили мою жінку способом нібито покупка товару на ОЛХ, але оплату можуть зробити на любу картку, крім ПриватБанку… Надали їм № картки Ощадбанку 5167 8199 9807 9686 для оплати за товар… Хлопчики зробили підставну сторінку в Ощад-24, вкрали з картки 1250 с хвостом гривень. Злодій називався то Святославом, то Юрієм. Крадуть гроші під різними іменами і без працівників Ощадбанку таку процедуру провернути неможливо, бо дзвонять жертві і розповідають скільки коштів на банківській карті, блокують Приват-24 жертви і картку перереєстровують на свою фейкову сторінку, потім кошти перераховують на власні рахунки в інших банках …
Злодіям наперед відомо про термін дії картки, СVV2/CVC2, залишок на рахунку. Система Ощад-24 дозволяє злодію перереєстровувати картку і красти з неї гроші.
В Ощадбанку заявили, що вони не можуть блокувати такі маніпуляції і не надали пояснень, яким чином картки Ощадбанку перереєстровують повторно на рейкову сторінку Ощад-24… Тобто, в Ощадбанку жертві не надають дані на яку картку і кому злодій перерахував гроші. Блокують Ощад-24 жертви, але злодія не чіпають.
То тепер тайна …, явно працівники Ощадбанку працюють в тандемі зі злодіями … Написані заяви в мусорню. Сподіваємось, що почнуть працювати ті так звані «служби безпеки» банків і поліцаї …Будемо вираховувати злодія. Потім поїдемо д
15 марта 2017, 20:14
Lemberg
15.03.2017р. в відділенні Ощадбанку проспект Червоної Калини, буд. 72, прим. 150., М. Львів ТВБВ № 10013/0196 заявили, що давати для оплати № картки не можна, бо то є таємниця, так як таємницею є й дані злодія (№ його картки, ініціали…) хто вкрав гроші з допомогою працівників Ощадбанку. З 05.03.2017р. ніхто й не чухався розібратися хто та як вкрав гроші з картки клієнта…