ощадбанк

Відвідав ОЩАДБАНК і там з часом нічого не змінюється, не адекватна поведінка працівників яка виражається в грубому ставленні до клієнтів банку, якщо зробити зауваження то у відповідь «не подобається ідіть в інший банк». Завжди великі черги, керівництво незацікавлене в розвитку свого банку, неправильний підхід до управління персоналом працівники не працюють на результат, повільні.

На мою думку, не знущайтеся з людей звільніть їх хай ідуть і найдуть своє місце, бо вони займають не своє. Можливо це моя суб'єктивна думка але факт залишається фактом.

2 февраля 2016, 15:34
1. «не подобається ідіть в інший банк» — ну кстати дельный совет. Обычно я не хожу в те банки (да и вообще любые заведения), где мне не комфортно или не нравится.
2. «Завжди великі черги» — тут скорее больше виноваты клиенты банка (есть такой особый тип клиентов, про который тут писалось уже не раз).
3. «керівництво незацікавлене в розвитку свого банку» — и страны в целом тоже. Банк же державный, а значит яблоко от яблони…
4. «неправильний підхід до управління персоналом працівники не працюють на результат, повільні» — я честно мало знаю людей, которые работают на результат, имея при этом грустную ставку и отсутствие перспективы вхождения в долю в будущем.
5. «На мою думку, не знущайтеся з людей звільніть їх хай ідуть і найдуть своє місце, бо вони займають не своє.» — неплохой вариант, если приведете на их место достойную замену.
6. «Можливо це моя суб'єктивна думка але факт залишається фактом.» — ну в целом мысль понятно, но он уже давно не первая такая.
Gabriell
Gabriell
2 февраля 2016, 16:53
+500%
Paradigm
Paradigm
2 февраля 2016, 15:41
Звичайно там будуть черги. Містечко не велике, з банків ще є Приват, Аваль і може ще якийсь. Ось люди і йдуть всі в Ощад здійснювати платежі.
3 февраля 2016, 0:30
Если все люди пойдут на свое место то вам уже не будит куда приходить, потому что за такие зп и спартанские условия работы никто не будет работать.Люди вынуждены там работать, и всем плевать что они тратят свое драгоценное здоровье и нервы, которые потом просто так не вернешь, а в итоге за все свои труды оказываешься отработанным ресурсом, и виноватым во всех проблемах.Рыба гниет с головы, там нужно наводить порядки.
3 февраля 2016, 10:31
Хороший подход… если тебя ударили по правой щеке — подставь левую?
Люди должны оставаться людьми на любом месте, невзирая на гниющую голову!
И давно пора усвоить, что они работают для нас, а не мы для них!
Приучили к повальному хамству и боимся дать отпор!
3 февраля 2016, 16:21
Вот именно люди должны оставаться людьми! Приходя в банк вести себя соответственно, а не хамить ругаться матом, строить из себя всезнающих профессоров делая с тебя ..., даже самые терпеливые работники и то не выдерживают такого маразма.Нужно смотреть на ситуацию со всех сторон.
svetir
svetir
4 февраля 2016, 16:06
Я не обслуговуюсь цим відділенням, але один раз була у гостях у м.Маріуполі та хотіла зняти пенсію у банкоматі цього відділення. Кошти були списані з рахунку, але не видані, це було у вихідний, 13.12.2015. І таких, як я, було 17 громадян. Довелося вистоювати громадні черги у кабінет №2 (сісти ніде!!), щоб написати заяву-претензію. Казали, що вернуть кошти протягом 45 днів. Але кошти досі не повернуті, минуло вже 53 дні. Я мешкаю у іншому городі. Знаю, що деяким постраждалим повернуті кошти, бо ми спілкуємося. А з відділенням зв'язку не має — трубку беруть тільки охоронники після робочого часу. Я розумію труднощі у роботі банку, але виконувати Закон України «Про звернення громадян» вони зобов'язані. І де ж мої кошти?
5 февраля 2016, 10:26
Не обязательно звонить только в это отделение.
pavel599
pavel599
7 февраля 2016, 19:12
В любой банкомате любого банка в мире случаются такие ситуации.
Тут проблема в заводе производителя или айтишника, кто устанавливал программное обеспечение.

Курс валют в Ощадбанке

Курс валют в Ощадбанке