Кредит, який не замовляли...

ok2ttv ok2ttv
17 ноября 2014, 16:46
Моїй матері, вік 67 років, на пенсійну картку ОЩАДБАНКУ перевели 2000 гр. — так би мовити кредит. Тільки через неділю надійшла про це СМС. Вона звернулась до гол.офісу Дніпропетровська ( вул.Робоча, керівник Здобников) із проханням показати заяву на кредит і т.д. Рівно 2 місяці ганяли жінку — то нема робітника, який цим займається, то нехай воно у вас буде, заяву з підписом не показали зовсім, знущались ввічливо, грубіянили з посмішками, не кричали… Після того, як почали надходити СМС та дзвінки с пропозицією збільшити кредит до 5000 гр., моя мати вимушена була налякати робітників вищевказаного банку, що звернеться до Здобникова. Тільки після цього, через 15 хвилин, їй зняли кредит, який вона не просила і не замовляла. Питання – ОЩАДБАНК розробив програму по знущанню з пенсіонерів? І чому робітники банку можуть нав'язувати кредити без заяви клієнта? Пишу вам для інформації і вважаю цей банк самим непорядним з обслуговування клієнтів, які в більшості своїй — люди похилого віку.

18 ноября 2014, 00:07
Одесса
О чем Вы пишете, какие 40-50%? Да это овердрафт, 24% годовых от той суммы которой воспользовались, если не пользуетесь, то естественно ни чего не платите. Он устанавливается на все пенсионные карты при условии, что клиент согласен и ему менее 70 лет, без подписи клиента установить его не возможно. Скорее всего клиенту не объяснили должным образом как пользоваться данной услугой.
19 ноября 2014, 20:32
Одесса
Может в Надре такой процент в итоге за пользование и есть, но я знаю о чём пишу т.к. работаю Ощадбанке и имею дело с такими клиентами.