клік-клік і депозит

Питання банку чи спецам.
В мене депозит в ощаді, який я відкривав в відділенні, в гривні.
Хотів поповнить в ощад 24, але не виходить.
Чи ще до цього далеко?
Ще є депозит в доларах я б його поповняв би з доларової карти чи з гривневої(по курсу) але боюсь що до цих послуг в ощад 24 не один рік чи я не прав?
Ну а тепер саме головне питання.
Приходять проценти на доларову карту, де я їх можу зняти чи перекинуть на гривні окрім каси банку.
пробвав в банкоматі не дає гривні, бо карта в доларах, а зимою 2017 знімаю 5 тис дол, а валюти нема, кажу дайте гривні, відповідь як придуть долари з обл.відділення через неділю ми їх вам дамо а потім зможем помінять.
Хочу з дому керувати своїми коштами, а не по відділенням бігать.
21 августа 2017, 10:40
Добрый день. Якщо депозит відкрито в тій же області, що і карта, з якої бажаєте поповнити, то це можливо. Онлайн-конвертації поки не передбачено, але ми над цим вже активно працюємо. Зняття коштів з доларової карти можливе в наших банкоматах, готівку буде видано в гривні по комерційному курсу банку на момент операції + 1% за конвертацію. Так само кошти можуть бути видані і у відділенні банку по курсу.

VladimirGold
VladimirGold
20 августа 2017, 22:45
Ваши запросы не совпадают с возможностями банка. Есть два варианта решения вопроса: поменять запросы либо поменять банк.
20 августа 2017, 22:56
Потерпите до осени — Приватбанк обещает дать бесплатный доступ к Приват24 всем желающим.
Вот там скорее всего и сможете сделать конвертацию, а вопросы пополнения депозита надо изучать до заключения депозитного договора — перечитайте депозитный договор и узнаете о своих правах…

Курс валют в Ощадбанке

Курс валют в Ощадбанке