Отделение Ощадбанка на Стадионной, 13 - ничего не меняется!!!

Musechka 20 апреля 2017, 14:43
Отделение по адресу: Киев, ул. Стадионная, 13
Звертаємо Вашу увагу на незадовільну роботу відділення Ощадбанку на вул. Стадіонній, 13.
20.04.2017, в 13.00 год. (клієнти банку простояли в черзі майже 4 години), працівник, яка приймала платежі (Чорнобривець Т.) поставила табличку «Технічна перерва» та покинула робоче місце, сказавши, що у неї підвищився тиск. На запитання, коли буде продовжено прийом, відповіла, що не знає. При цьому запропонувала платити в терміналі самообслуговування. Підійшовши до терміналу, який обслуговувала дівчина, зясувалося, що він не бере готівкою!!!
Це не перший і не поодинокий випадок такого обслуговування в цьому (да і не тільки) відділенні. Варто прочитати відгуки в Інтернет. Нажаль, на ці звернення Ощадбанк відповідає стандартною фразою: «Добрый день! спасибо, за предоставленную информацию. Она передана в соответствующее подразделение. Спасибо, за Ваше обращение!»
Прикро, адже банк позиціонує себе з найкращої сторони: «Мій банк – моя країна!!!!».
Клієнти банку:
20 апреля 2017, 15:00
Доброго дня! Ще раз приносимо вибачення. Проведемо роботу із співробітниками

sokolok
sokolok
20 апреля 2017, 16:50
1. Чому Ви не зафіксували ці факти у Книзі скарг та пропозицій? Адже те, що Ви напишете на цьому форумі аж ніяк не змінить ситуацію — тобто додаткових співробітників не нададуть.
2. Якщо у Вас є відповідні пропозиції по цій філії Вам необхідно звертатися письмово: 01001, м.Київ, вул. Володимирська, 27 Філія-ГУ Ощадбанк по м.Києву та Київській області. Викладаєте Ваше питання по-суті.
Дійте юридично правильно, на все добре!
21 апреля 2017, 10:41
Книгу читают в лучшем слкчае сотрудники отделения — сомнительная эффективность. А как отреагируют на письмо — это тоже большой вопрос.
manson
manson
21 апреля 2017, 12:20
На практике этот форум на много эффективней книги жалоб. В книгу жалоб вообще нет смысла писать.
21 апреля 2017, 21:27
Мансон, в данном случае Вы правы. Есть цинизм, но и дельные советы попадаются. Вот мне 2 пользователя рекомендуют ощадовскую карту для коммуналки открыть. С оформлением и частью тарификации понятно, а вот про банкинг нужен свежак с конкретикой.

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Отделение Ощадбанка на Стадионной, 13 - ничего не меняется!!!