Скарга на відділення вул.Суворова, 19, м. Київ

Мария Ш 27 февраля 2017, 17:55
27.01.17 р. замовила картку для виплат соцдопомоги. Станом на 27.02.17 р. обіцяють видати мою картку про те чи видадуть картку невідомо.Отримати усю сумму одразу за народження дитини я неможу. У відділені банку в касса величезні черги, стояти в них можна году або дві. Працівники банку відмовляють мені видати усю сумму на рахунку, повідомляють, що кошти на дитину можу отримувати лише по 2 тис. грн. щоденно. Керівника відділення постійно або немає на місці, або дуже зайнята і взагалі не дивиться у книгу скарг, вона навіть не знає, що там пишуть і не цікавиться цим. Звернулась до нех з проханням допомогти вирішити мою проблему, проте керіник вислухавши мене лише повідомила, що вдіяти нічого не може. Кожен день ходити до банку я не можу оскільки в мене дитина у віці 1 місяця, зараз епідемія грипу. Вимагаю винести догану керівнику відділення №10026\0194 за недбале виконання своїх повноважень та ігнорування прямих своїх функцій контролювання виконання свого персоналу. Більше місяця мені вбивають мої нерви і це все відображається на моїй дитині.
28 февраля 2017, 16:24
Добрий день. Приношу вибачення від імені Банку. Будь ласка, напишіть мені в особисті повідомлення Ваш контактний номер телефону та ПІБ.

sonua123
sonua123
27 февраля 2017, 22:13
Скарги пишуть на сайті банку.
2 марта 2017, 11:53
Варианты решения вашей проблемы

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Скарга на відділення вул.Суворова, 19, м. Київ