віктор гострий віктор гострий
28 ноября 2016, 13:17
Чергова дурилка. Отримав 26 листопада інтернет- запрошення на отримання карти киянина. Не вказано ні відділення, ні часу отримання. Перезвонив оператору, вислухала, перевела на консультанта Гончарук Юлю, яка порадила звернутися у своє відділення Ощадбанку. Сьогодні, 28.11 звернувся у своє відділення, Єнтузіастів,11. Карти немає. Передзвонив оператору, консультант Гончарук Ю. пообіцяла перевети мене на ще кращого когсультанта. Ніхто не відповів, 30хв. пройшло, мобільний оператор звязок перервав. Гаплик!!! Що робити?
Оператори банку перекидають клієнта один одному поки, або клієнт не витримує, або оператор мобільного звязку відключає, або самі відключаються. Робота кипить, всі оператори перегружені, а резултатів нуль.
Ощадбанк
28 ноября 2016, 14:45
Добрий день. Ми прослухаємо дзвінок та проведемо роботу із оператором, якщо консультація була надана некоректно. По факту картки Киянина інформацію ми надали Вам раніше.

віктор гострий
віктор гострий
28 ноября 2016, 20:01
київ
Гострий Віктор Григорович — 0660291282. Ощадбанк — ледачі брехуни. Десятки разів надавав інфо про себе, і в інтернеті, і в віділенню банку, і операторам на гарячу лінію, і єкспертам банку, а карти киянина так і немає, хоч і прийшло інтернет-запрошення на її отримання. Всі тактовні і коректні, р-р-робота к-к-кипить, зарплату отримують регулярно, а результат нульовий.