Некомпетентність та шахрайство

Den86 8 ноября 2016, 11:44
7 листопада 2016 нарешті моя Картка Киянина з'явилась у відділенні банку.
Для отримання Картки касир видала 9-ть сторінок папірців шрифтом 8мм зколотих у один пакет для підписання ( уточнюю — не договір!!!)
1. Заява на видачу Картки киянина-2стор.
2. Заява про приєднання до Договору обслуговування ФО та відкриття поточного рахунку-2стор.
3. Заява на встановлення відновлювальної кредитної лінії (кредиту)-2стор
4 Таблиця визначення сукупної вартості споживчого кредиту з видом -2 стор.
5. Повідомлення про умови кредитування -1 стор. підписані представником банку Мхххх Оксаною Схххх.

Я пояснила касиру що:
1. Мені потрібна Картка тільки для проїзду та акцій в мережах Билла, Фуршет.
2. Ніяких надходжень на поточний рахунок у мене не було в «Хрещатику» і не буде в «Ощадбанку»
3. Мені не потрібна кредитна лінія та умови кредитування.
4. Я вимагаю представити тарифи на обслуговування Картки.
Касир відповіла, що:
а) Тарифів в неї і в відділенні немає, а я повинна їх сама знайти через Інтернет на сайті банку.
б) віддасть Картку, тільки підписання мною усіх сторінок, в тому числі кредитних.

На що я її відповіла, що підпишу папірці тільки після їх вивчення та отримання тарифів.
КАРТКУ КИЯНИНА я не отримала, свої документи та папірці банку забрала.

-Такого бардаку я в жодному банку не бачила. Тарифи в папочках та файлах лежать в доступних для клієнта місцях або видаються при першому ж запиті клієнта.
-В банку Хрещатик при отриманні Картки у 2014році такого нав'язування непотрібних послуг не було, тим паче кредитних.

Пізніше я зрозуміла схему шахрайства банку.
Вдома я роздрукувала Тарифний пакет «Соціальний» для моєї Картки Киянина, де в розділі 4 п.п. 4.7. «Обслуговування неактивного карткового рахунку» береться щомісячна плата -10грн. По сносці 3 -«неактивним вважається рахунок по якому не було жодного зарахування протягом 3-х місяців»
Тобто, на моєму рахунку через 3 місяці буде борг, що буде зростати щомісячно.
8 ноября 2016, 16:44
Доброго дня. Приносимо вибачення за незручності. Будь ласка, напишіть мені в особисті повідомлення Ваш контактний номер телефону та ПІБ. Договір комплексного банківського обслуговування включає у себе всі послуги банку (в т.ч. кредитну лінію), клієнт за бажанням відмовляється або погоджується з використанням додаткових послуг. Також звертаю Вашу увагу на те, що комісія за обслуговування неактивного рахунку списується у розмірі залишку коштів на рахунку, тобто до 0 грн (в «мінус» Ви не заходите).

8 ноября 2016, 11:59
Саме тому від мене вимагали підписати заяву на відновлювану кредитну лінія.
Через 3 місяці я стала б боржником, з поганою кредитною історією, мені нарахують відсотки по кредиту та пеню.
За 2,5 роки Київміськрада жодної копійки мені не перераховувала, тому коштів від міста не буде і надалі. КАРТКА КИЯНИНА для мене прости проїздний квиток, тому ніяких додаткових тарифів бути не може.
Скоріше всього, після отримання та активізації картки я просто закрию рахунок в Ощадбанку.
8 ноября 2016, 15:55
Чомусь не пройшла адреса відділення. Уточнюю -відділення м.Київ пр-т Григоренка 40 (Епіцентр)
8 ноября 2016, 21:06
Вам нужно взвесить, стоит ли заводиться с этой картой. какая будет тарификация и сколько Вы на проезд потратите.

Главная / Банки Украины 🏦 / Ощадбанк 💰 / Отзывы о Ощадбанке 📝 / Некомпетентність та шахрайство