ПРОСТО ЖАХЛИВИЙ СЕРВІС

DmitriySm 24 октября 2016, 19:39
Отделение по адресу: Киев, ул. Академика Янгеля, 4
Я розумію, за зарплатню, яку пропонує держава людям іноді важко навіть вижити. АЛЕ ви — державний банк України. Ви — лице нашої фінансової системи. І ви — огидне лице. Як?? Як розуміти те, що у ваших відділеннях кілометрові черги до каси. Я реально займав чергу на вулиці!!! Ну а якже можуть не бути кілометрові черги, якщо з 3 кас, працює лише ОДНА!!! Більше того, у вас або програмне забезпечення криве, або у працівників руки з ж. ростуть. Я ЦІЛИЙ тиждень не можу отримати банківський переказ!!! Це по вашому сервіс?? Ви людей за людей не маєте. Простояти ЧОТИРИ!!! години в черзі аби почути, що у нас зламався принтер і переказ отримати ви не можете це не по-людськи. То у вас грошей для виплати на касі не має, то принтер зламався, то гроші не привезли, то програма не працює. Та скільки можна вже!!! Таке враження, що ви найгірший банк в Україні. Якщо вас цікавить саме відділення, де відбувається подібне неподобство то ось: вул. Академіка Янгеля 4, м. Київ. Ганьба вам!!!
25 октября 2016, 11:45
Добрый день. Приносимо вибачення за незручності. Будь ласка, напишіть мені в особисті повідомлення Ваш контактний номер телефону і ПІБ.

25 октября 2016, 17:25
Да это уже второе обращение за день и по данному отделению! ПОра побеспокоить ихнее руководство (не отделения, а банка).