seneshal seneshal
23 сентября 2016, 18:08
Добрий день.
Прошу звернути увагу на відділення банку за адресою Стадіонна, 13.
Штучно створюють черги повільною роботою, аргументуючи маленької кількістю працівників. ЦЕ НЕ АРГУМЕНТ ДОРОСЛИХ ЛЮДЕЙ. Значить погано працює директор відділення, у якого постійно звільняються працівники. Проте мене як клієнта, це не повинно стосуватися!!!
На зауваження клієнтів абсолютно не рагують. ПОРАДИЛИ ПИСАТИ ВІДГУКИ В ІНТЕРНЕТІ. Це нормально?????
Напевно, жінки, що працюють в цьому відділенні спеціально себе так поводять, щоб люди не приходили і не обслуговувалися саме в цьому відділенні!!!
Сподіваюсь, що на цю заявку відреагують і відрегулюють нормальну роботу, якщо її не може зробити ДИРЕКТОР відділення!!!
Ощадбанк
26 сентября 2016, 12:05
Добрий день. Приносимо вибачення за незручності. Передаю інформацію на відповідний відділ. Також рекомендуємо Вам переходити в Онлайн та користуватись Веб- та Мобайл-банкігом, або терміналами самообслуговування.

24 сентября 2016, 16:05
Хіба ж це тільки у Вас черги? Весь Солом'янський район потерпає у цьому жахітті. То комп'ютер висить, а то оператор працює повільніше за черепаху. Найжахливіше те, що платіжні термінали страйкують та без зарахування за банківськими реквізитами забирає всередину готівку клієнтів. Ганьба, панове співробітники ощадбанку! А начальника відділення, зокрема нашого, я наочно не бачив вже понад рік!