Наталя Алексєєва Наталя Алексєєва
14 августа 2016, 16:47
Ніколи б не подумала, що Ощадбанк просто кишить шахраями. Учора в мене теж із зарплатної картки поцупили гроші. От і питаю: де безпека, надійність, гарантія врешті? І хто мені має повернути зароблене? Чи працівники банку заодно з тими дурисвітами? Словом, буде що писати на перших шпальтах газет. Я гарантую.
Ощадбанк
15 августа 2016, 10:59
Добрий день. Для ініціації службового розслідування Вам необхідно звернутись в управління поліції, а потім написати заяву у відділенні банку.

sergunya73
sergunya73
14 августа 2016, 17:06
«буде що писати на перших шпальтах газет»

Ви очевидно застрягли в совку разом з Ощадбанком. Хто зараз ті газети читає?
14 августа 2016, 17:10
Луцьк
Є банки надійніші? Не думаю. Коли вже Ощад так скурвився, то про інші годі й казати.
14 августа 2016, 18:21
работа отделений, Киев
Вам про газеты написали. Напишите заявление в милицию и в СБ банка.
15 августа 2016, 13:15
Луцьк
Банк посилає до поліцаїв, а поліцаї — в банк.
15 августа 2016, 0:08
Kiev
У вас зарплатная карта Ощада с чипом и именная?

или как у большинства по-умолчанию, без чипа и без пин-кода?

безопасность… :)
15 августа 2016, 13:22
Іменна.
15 августа 2016, 0:00
Kiev
Вы лучше заявления подайте куда следует

и не тяните

а то газеты…

кому эти ваши газеты сейчас интересны, кто их читает?..
15 августа 2016, 13:14
Луцьк
Сходила в Ощадбанк. Видали довідку — останні операції моєї платіжної картки. Шахрайство, як з’ясувалося, було зі столиці. Ок. Пішла до поліції. Годину мене випитував слідчий, що і до чого, ще з годину писали протокол. Насамкінець запитую, чи є надія повернути гроші. А він у відповідь: «Забудьте. Ми діло відправимо на Київ, хай там розбираються. І взагалі… Київ — здоровенне місто. Малоймовірно, що там виловлять тих шахраїв». Мораль: для якого дідька тримати ту картку, щоб тобі банк не давав жодної гарантії, усілякими методами роблячи тебе винною? А поліцаї? Назбирати кіпу аналогічних заяв (черга була ж бо не мала) і казати потім «забєй».
15 августа 2016, 13:55
работа отделений, Киев
Проверьте внесли ли ваше дело в Единый Реестр. Потом узнайте на кого расписали дело. Вам нужно будет у следователя написать заявление на стребование с банка фото/видео и другие материалов + можете сами написать такое заявление в банке для предоставление материалов для дела №ххх (который присвоят вашему делу). Не опускайте руки, к сожалению Полиции ваши проблемы не интересны, они постараются дело максимально быстро закрыть. Удачи вам!
15 августа 2016, 14:23
Луцьк
Дякую за пораду. А поліцаї від мене не так легко відкараскаються — не на ту напали.
15 августа 2016, 14:32
Луцьк
Мене ще цікавить таке. А звідки це шахраї беруть базу даних клієнтів банку? Яким робом вони дізнаються, кому телефонувати і в кого на рахунку залежались гроші? А чи не працюють банківці з бандюганами в одну руку? Питання риторичне.
15 августа 2016, 14:55
работа отделений, Киев
Возможно: ваши друзья/ родственники, сотрудники магазинов (если вы расплачиваетесь картой), сотрудники банка
15 августа 2016, 14:56
Гаплик просто…
Словом, зберігайте гроші у шкарпетці.
15 августа 2016, 15:00
работа отделений, Киев
Настраивайтесь позитивно. Если есть возможность — проконсультируйтесь с юристом по вашему вопросу. Если нет, погуглите — есть безплатные юридические консультации, но юр. сопровождение сможете в ней получить только при каких-то условиях, а вот консультацию получите бесплатно.
15 августа 2016, 18:35
Kiev
Допустим, сотрудники магазинов видят номер карты, дату, до которой выдана карта и cvv-код

но откуда у них финансовый телефон клиента?
OschadbankUA
OschadbankUA
15 августа 2016, 16:15
Ощадбанк, Київ
Наталя, зазвичай, шахрайство відбувається після того, як клієнт проводить операції на ризикових сайтах, (наприклад, поповенння мобільного телефону) або при проведенні операцій у торгово-сервісних терміналах. Якщо у Вас виникають сумніви щодо добропорядності співробітників Банку — будь ласка, опишіть ії детально.