Леонід Олексійович Леонід Олексійович
14 августа 2016, 11:16
Оплатив товар який коштував 173.99 USD мало зняти 4384 грн по курсу 1 — 25.20 грн ощадбанка, а зняло 4794 грн. комісія пише внизу 435.85 грн.
У мене питання за що така комісія, чому стільки зняло у мене, таких проблем не було з іншими банками.
Ощадбанк
15 августа 2016, 10:57
Доброго дня. Звертаємо Вашу увагу на те, що комісія за конвертацію валюти складає 1% від суми. Ознайомитись з Терифами Ви можете на офіційному сайті банку www.oschadbank.ua/ua/private/paycards/MasterCard+Standard+MasterCard+Debit+Standard++Visa+Classic/

14 августа 2016, 13:20
А не простіше було почитати тарифи банку, де чітко вказана комісія за конвертацію?
Леонід Олексійович
Леонід Олексійович
14 августа 2016, 22:05
Украина, Луцк
Ти такий розумний знайди мені ці тарифи і кинь ссилку
15 августа 2016, 13:54
Комиссия 1%, а по факту сняло около 10%
fotomag
fotomag
19 августа 2016, 21:40
У меня такая же проблема, была. Сначала при недорогих покупках конвертировалось с 1%, потом при покупке на 20 дол. почему то комиссия стала намного больше. Оказывается это двойная конвертация, почитайте в интернете, как этого избежать. Я открыла валютную карту, есть хороший пакет «Моя карта», в долларах (у меня были свои, а если будете покупать, то про 2% налога не забудьте) и через Mobile-banking открыла виртуальную карту для покупок в интернете. И ещё, соблюдайте безопасность при оплате в интернте, не «светите» данными своих карт, оформляйте виртуальную карту — стоит 10 грн. в год.
20 июня 2017, 11:51
Руслан, Чернівці
Та сама історія, при оплаті на сайті Аліекспресс, при конвертаціі валюти, замість заявленного 1%, зняло 10%, дуже не чесний банк!!!
3 июля 2017, 11:50
Руслан, Чернівці
Представник банку пояснив, що сума резервується на випадок зміни курсу і дійсно була повернена на рахунок через декілька днів.