НАДРА БАНК НЕ ПОРУШУЙТЕ ЗАКОН УКРАЇНИ!

Galin16 14 ноября 2014, 11:06
Відносно мене ПАТ КБ «Надра». порушив ст.ст.8,41 Конституції України, ст.2 в Законі «Про банки і банківську діяльність», ст.ст. 610-611,1058,1061,1965 ЦК України, Закон України «Про захист прав споживачів», ст.ст.10,11,27,31,67,60,88,215-218 ЦПК УкраЇни, п.5.3 Положення про порядок здійснення банками України вкладних(депозитних)операцій з юридичними і фізичними особами, затвердженого постановою Правління НБУ номером 516 від 03.12.2012 року. Не надав жодної обґрунтованої відповіді на мої заяви, претензії, увідомлення. ВИМАГАЮ ТА ПРОШУ забезпечити касу валютою за договорами 1688677;1688681 від 16.08.13р., та в повному обсязі забезпечте видачу коштів. В національній валюті залиште собі, мені віддайте в тій валюті, яку від мене отримали 16.08.2013р.м.Київ відділення №2621
Надра
17 ноября 2014, 12:22
Добрий день. Дозвольте Вас завірити, що співробітники нашого Банку зацікавлені в вирішенні питання. Ми працюємо над врегулюванням ситуації.

Главная / Банки Украины 🏦 / Надра 💰 / Отзывы о Банке Надра 📝 / НАДРА БАНК НЕ ПОРУШУЙТЕ ЗАКОН УКРАЇНИ!