Нікому не рекомендую користуватися послугами Надри

PetroYzhorod 16 апреля 2014, 20:46
Нікому не рекомендую користуватися послугами Надри.
Я є постійним клієнтом Центрального відділення банку Надра в місті Ужгород, але в подальшому в мене нема бажання користуватися послугами цього банку.Кожного разу відвідуючи банк, я змушений витрачати багато часу в черзі до каси.В відділенні ЗАВЖДИ працює лише один касир і це створює величезні черги, не дивлячись на те, що касир дуже швидко обслуговує клієнтів.В цьому відділенні дуже часто я здійснюю платежі на великі суми, сплачую податки та маю валютний вклад, але я ніколи більше не буду користуватися ні одною послугою цього банку.Для того щоб отримати відсотки по депозиту та сплатити платіж на значну суму, я був змушений стояти в черзі майже годину, в черзі було з десяток людей які сплачували комунальні послуги тому, що в банку відсутня комісія на ці послуги.Коли нарешті дійшла моя черга, знімаючи гроші з валютної картки на велику суму в «закритій касі », натовп людей які знаходились позаду та поряд зі мною спокійно спостерігали за тим яку суму коштів я знімаю, це викликало великі незручності. Невже в такому банку яким себе рахує " Надра" більше зацікавлені в безмежних чергах пенсіонерів які сплачують комунальні послуги та сваряться в відділенні, ніж в своїх вкладниках.
Надра
17 апреля 2014, 9:52
Шановний, PetroYzhorod! Співробітники банку завжди прикладають максимум зусиль, щоб компетентно і оперативно надавати послуги нашим клієнтам. Черги в банку дійсно можуть бути обумовлені великою кількістю клієнтів, що сплачують комунальні послуги по дуже вигідним тарифам нашого банку, та крім того, у багатьох клієнтів строк погашення кредитної заборгованості встановлений до 15 числа кожного місяця. Касир зобов`язаний надати послуги кожному клієнту в порядку черги. Ми приносимо вибачення за спричинені незручності та сподіваємося на подальшу співпрацю!

Главная / Банки Украины 🏦 / Надра 💰 / Отзывы о Банке Надра 📝 / Нікому не рекомендую користуватися послугами Надри