ВХОД
Вернуться

не отдают валюту из текущего счета

andriyp87 andriyp87
27 марта 2014, 11:15
без оценки
В м. Львові банк не виконує вимоги НБУ про видачу готівки у валюті в еквіваленті 15000 грн. на добу. Видає через кожні два дні по 1000 доларів, а може і не видавати взагалі будь-яких грошей мотивуючи це тим, якоюсь не зрозумілою інкасацією, що є порушенням вимог законодавства. Разом з тим будь-яких відсотків на кошти що перебувають на рахунки банком не нараховуються. Цікаво коли вони вони перестануть порушувати закон. Що цікаво за видачу довідки у мене попросили 50 грн. За то що банк порушує законодавтво жодної компенсації клієнтам не відшкодовують. Можливо так і має бути банк — це ж бідна установа, а клієнтам своїх грошей не потрібно. Поки в банку не поміняються фундаментальні принципи роботи з клієнтами, та не будуть надаватися якісні продукти клієнтам, з таким банком далі будувати відносини не можна.

А відмазки погана інкасація — це погані відмазки. Наприклад приватбанк у м. Львів справно мені особисто кожного дня видає 1400 доларів.
Ответ банка
Надра
27 марта 2014, 16:06
Шановний andriyp87!
Ми з розумінням відносимось до занепокоєння клієнтів в поточній політичній ситуації, тому вживаємо усі заходи для забезпечення доступу кожного з них до своїх коштів. Приносимо Вам свої вибачення і просимо з розумінням віднестися до цих тимчасових труднощів. Рекомендуємо Вам тримати зв'язок з відділенням в якому Ви обслуговуєтесь, залишивши, наприклад, свій контактний номер телефону менеджерові. За фактом підкріплення каси готівкою, він обов'язково проінформує Вас про це.

Написать комментарий

Чтобы оставить комментарий, нужно войти или зарегистрироваться
 
Title
×
окно закроется через 20 секунд