не отдают валюту из текущего счета

andriyp87 andriyp87
27 марта 2014, 11:15
В м. Львові банк не виконує вимоги НБУ про видачу готівки у валюті в еквіваленті 15000 грн. на добу. Видає через кожні два дні по 1000 доларів, а може і не видавати взагалі будь-яких грошей мотивуючи це тим, якоюсь не зрозумілою інкасацією, що є порушенням вимог законодавства. Разом з тим будь-яких відсотків на кошти що перебувають на рахунки банком не нараховуються. Цікаво коли вони вони перестануть порушувати закон. Що цікаво за видачу довідки у мене попросили 50 грн. За то що банк порушує законодавтво жодної компенсації клієнтам не відшкодовують. Можливо так і має бути банк — це ж бідна установа, а клієнтам своїх грошей не потрібно. Поки в банку не поміняються фундаментальні принципи роботи з клієнтами, та не будуть надаватися якісні продукти клієнтам, з таким банком далі будувати відносини не можна.

А відмазки погана інкасація — це погані відмазки. Наприклад приватбанк у м. Львів справно мені особисто кожного дня видає 1400 доларів.
Надра
27 марта 2014, 16:06
Шановний andriyp87!
Ми з розумінням відносимось до занепокоєння клієнтів в поточній політичній ситуації, тому вживаємо усі заходи для забезпечення доступу кожного з них до своїх коштів. Приносимо Вам свої вибачення і просимо з розумінням віднестися до цих тимчасових труднощів. Рекомендуємо Вам тримати зв'язок з відділенням в якому Ви обслуговуєтесь, залишивши, наприклад, свій контактний номер телефону менеджерові. За фактом підкріплення каси готівкою, він обов'язково проінформує Вас про це.

Title