Я в шоці....це просто неподобство у грошовому еквіваленті!!!!!

Elena13 Elena13
20 декабря 2013, 15:44
Я живу в Рівному. У 2008 р. на мене взяли кредит у відділенні "Єврокредит" від Надра Банку. Він не оплачувався до 2011 року… Я поспілкувалась з працівником і він запропонував заплатити одним платежем відповідну суму, що дає можливість СПИСАТИ залишок. Я так і зробила!!! На даний момент до мене прийшов лист з ПОДАТКОВОЇ і я пішла вияснити ЧОМУ????!!! Мені пояснили, що я ЗОБОВ«ЯЗАНА заплатити до нового року податковій 15% від СПИСАНОЇ НАДРА БАНКОМ суми… Я В ШОЦІ!!!!!!!!!.. Яке відношення має податкова до банку по-перше, по-друге, а де фінансова таємниця між банком і клієнтом, яке право банк має розповсюджувати мої дані… Я вже все заплатила одним платежем і податковій і відсотки вашому БАНКУ… А тепер податкова хоче НАЖИТИСЬ на віртуальній сумі. ХТОСЬ ПОЯСНИТЬ МЕНІ ЦЮ СИТУАЦІЮ?????????????????? Люди звертаються не з шикарного життя за кредитом, а тут ще хочуть обідрать по-повній!!!
Надра
23 декабря 2013, 09:38
Добрий день! Повідомте будь-ласка, на електронну пошту K_Servisa@nadrabank.kiev.ua Ваші дані (ПІП, контактний номер телефону). В темі листа укажіть посилання на цю сторінку.

23 декабря 2013, 09:36
23 декабря 2013, 10:05
Однозначно це зроблю і чекаю знетерпінням на пояснення!!!
23 декабря 2013, 10:22
Дякуємо за надану інформацію. Про результат перевірки повідомимо додатково.
23 декабря 2013, 20:16
Скажіть, а скільки часу потрібно чекать буде? Мені податкова подарувала час до 26 грудня!!!
24 декабря 2013, 10:05
Добрий день! Сьогодні впродовж дня з Вами зв'яжуться.
24 декабря 2013, 17:07
Інформація була надана Вам в телефонному режимі.