Кредитка

Наталия Юстименко 29 июня 2016, 12:10
Доброго дня. Черговий раз звертаюся з метою зясувати якусь інформацію. Прошу відповісти на декілька питань:
1. Куди я повинна звернутися щоб мені надали виписку по моїх рахунках та суму мінімального платежу.
2. Як можна бути впевненою, що ті кошти, які я буду вносити буду зараховані саме в рахунок моєї заборгованості?
3. Якщо суд виграє Фагор, хто буде погашати ті штрафи, які нарахує ця організація?
Дякую.

29 июня 2016, 12:46
1. В банк листом на ім«я Уповноваженного від фонду гарантування.
2. Зараз ніяк.
3. Відступлення визнано нікчемним, суд банку заборонив приймати кошти. Підстав для нарахування неустойки немає.
Читайте мої публікації:http://easydebts.blogspot.com/2016/06/pao-bank-mihaylovskiy-ooo-fk-pleyada-ooo-fk-fagor-sudebnye-batalii-i-zaprety.html
29 июня 2016, 16:21
Дурня, за телефоном банку кажуть, що в них немає інформації за кредитами, а також була новина на сайті самого банку, що виписки по рахунках банк не видає. Договір Фагора з Плеядою не визнавався нікчемним, а тому що «ПАО „Банк Михайловский“ является надлежащим кредитором» теж дурня. Не плутайте людей. Наталія, Сергій не допоможе Вам виплачувати штрафи, а тому не ведіться та думайте самі
29 июня 2016, 16:39
Ей, прохффесор. полегче на поворотах.
Я хоть все аргументировал в статьях, а вы верите тому, что сказал банк. ну-ну…
29 июня 2016, 16:54
Якщо не вірити тому, що каже банк, то тоді яка мова може йти про те, щоб йому гасити кредити? А виписку по рахунку від банку хтось взагалі отримав? Чи ще витрачати час і гроші на переписку з уповноваженим фонду? Я аргументував тим, що договір між плеядою та фагором не визнано нікчемним. Це у своїх аргументах Ви чомусь не врахували, шановний пан юрист. Мабуть, Ви тут аби заробити на нещасних людях грошей, а не реально допомогти.
29 июня 2016, 17:05
Здесь есть все: minfin.com.ua/users/dmitro84/
29 июня 2016, 17:18
Мне глубоко плевать на ваше мнение)
если не понимаете, кто имеет право признавать договора ничтожными и на каком основании, а также последствия ничтожности, — рекомендую длительную пешую эротическую прогулку.
и еще. о надлежащем кредиторе… проанализируйте вопрос уведомления должника о переуступке и предоставлении ее доказательств.
и если своих денег нет, не считайте чужие. плохая примета. грозит воспитательной беседой и синюшным отливом под глазами.
29 июня 2016, 17:58
От тільки лякати не треба, багато в житті навчив таких героїв. Побачимо, чи будуть ваші поради корисні. А поряда клієнтам цього шахрая — оплата тільки після результату, бо таких пустозвонів кишить
29 июня 2016, 18:04
Ваши предложения по етому вопросу???
29 июня 2016, 18:12
Моя позиція, якщо хочеться забути про кредит вже зараз і без штрафів — отримати від фагора нормальне повідомлення, заплатити і отримати довідку. Банку платити не варіант — пряма судова заборона. Фагору платити без отримання нормального повідомлення також не комільфо. А так всі тут дорослі, самі нехай думають про наслідки тих чи інших варіантів
29 июня 2016, 18:16
Вот имено ГДЕ отримати від фагора нормальне повідомлення???
1 июля 2016, 9:56
Дзвонив їм, сказали, що можуть видати разом з довідкою про погашення кредиту. Подивимось, чи так воно насправді
29 июня 2016, 18:26
Слушать таких советчиков — жить будешь на вокзале)
29 июня 2016, 18:27
А докази відступлення, я так зрозумів, не потрібні) Блєск
29 июня 2016, 18:37
А де зазначено, що вони потрібні і без них ніяк не можна платити? Ніколи в житті не зустрічав, щоб окрім повідомлення колектори щось ще присилали
29 июня 2016, 18:47
Поработали бы с мое кредитным юристом, увидели бы и в руках подержали. А еще бы научились разбираться в переуступках и научились требовать доказательства.
29 июня 2016, 18:31
Признайтесь честно, сколько Вам Фагор платит? Или за еду работаете?
29 июня 2016, 22:28
За тарелку супа
1 июля 2016, 9:54
Мабуть треба просити не менше, аніж Ви отримуєте від Ірклієнка. Судячи з того, як затято Ви відстоюєте його інтереси цілими днями, цей форум Ваше основне місце роботи
1 июля 2016, 21:20
А вы завидуете или на фагор стараетесь? Многобабала вам отвалили за это?
1 июля 2016, 21:55
ХА-ХА!!! Так это вы здесь днюете и ночуете, судя по количеству ваших «гав-гав»!!! Удачи!!!
2 июля 2016, 10:18
Та мені пофігу фагор, банк, шмагор, шбанк. Я думаю, кому заплатити з найменшими для мене ризиками, аби не тризвонили з вимогами заплитити. Банку платити при наявності судової заборони не бачу сенсу да і фагор не відстане. От якщо ви мене так звинувачуєте в продажності фагору, тоді ви явно продались банку, раз так багато пишете про необхідність платити йому. Яка Вам різниця, кому я вважаю за потрібне віддати свої зароблені? Інші люди також платять фагору, вони теж суп від нього отримують?
Gremlin71
Gremlin71