Кто такие «Фагор»

Вячеслав Иванов 24 мая 2016, 10:03
Отделение по адресу: Чернигов, ул. Кирпоноса, 26
Онлайн консультант написал что: -Платить надо теперь в ТОВ Фінансова компанія «Фагор». Что за компания, как платить, где документы?
Полезный комментарий
osvalgr12 24 мая 2016, 22:37
Банк говорит, что погашать кредит нужно на эту компанию. Вот такая ссылка есть еще fagor.org.ua/
Клієнтам, які отримали кредит в ПАТ «Банк „Михайлівський“ для забезпечення якісного супроводження кредитної заборгованості, Ваш кредитний договір передано на обслуговування в ТОВ Фінансова компанія «Фагор». Подальше погашення заборгованості по Вашому кредитному договору необхідно здійснювати на рахунок фінансової організації за наступними реквізитами:
р/р 26508302281601
МФО Банку — 380388
Код отримувача 40202955
Отримувач – ТОВ Фінансова компанія «Фагор»
Банк отримувача – ПАТ „ПТБ“
Платник – ПІБ платника
Призначення платежу – Погашення заборгованості згідно кредитного договору №_____ від, ІПН клієнта​

Иван Иванов
Иван Иванов
24 мая 2016, 10:16
Мозги людям не выносите.Нет такой компании… пиши действующую инфу.
24 мая 2016, 10:33
Вы сами спросите и вам ответят.
24 мая 2016, 11:36
Вас понял! saveimg.ru/show-image.php?id=3e59893e28b29687244d20c42c1ee63d
9 августа 2016, 18:10
9 августа 2016, 18:12
Сори ул. Кутузова
VuykoLv
VuykoLv
24 мая 2016, 10:17
А ще цікаво, як можна дізнатись, чи є я в списку боржників даної компанії?
24 мая 2016, 10:25
Жаль, что нельзя выложить скрин.
Здраствуйте, Вячеслав Иванов!

По Вашему запросу, высылаем историю диалога с менеджером компании Банк Михайлівський:

10:17:52 Пожалуйста, подождите немного, к Вам присоединится оператор…
10:17:52 Вячеслав Иванов: Кто такые в ТОВ Фінансова компанія «Фагор»?

10:18:27 [Оператор Олександр включился в разговор]
10:18:54 Олександр: Добрый день.
На счет данной компании необходимо оплачивать суммы по договору карты/кредита.

С уважением,
Банк Михайлівський и Mibew Мессенджер
Я сам должник и мен не до выноса мозгов.
24 мая 2016, 10:31
Мессенджер: история диалога
chat@mbank.kiev.ua
Кому: slavikivanov@mail.ru

сегодня, 10:28
Здраствуйте, Вячеслав Иванов!

10:27:37 Пожалуйста, подождите немного, к Вам присоединится оператор…
10:27:37 Вячеслав Иванов: Можно реквизиты ТОВ Фінансова компанія «Фагор».
10:27:49 [Оператор Oksana включился в разговор]
10:28:46 Oksana: р/р 26508302281601 МФО Банку — 380388 Код отримувача 40202955 Отримувач — ТОВ Фінансова компанія «Фагор» Банк отримувача — ПАТ ПТБ Платник — ПІБ платника Призначення платежу — Погашення заборгованості згідно кредитного договору №__ від ____, ІПН клієнта.
10:28:57 Oksana: Уточните, пожалуйста, остались ли у Вас дополнительные вопросы?

С уважением,
Банк Михайлівський и Mibew Мессенджер
gerkon
gerkon
24 мая 2016, 14:20
Это не развод?
24 мая 2016, 15:25
Звоню в кол центр и спрашиваю:
Я. -Сколько надо денег что бы закрыть кредит?
Они. -Не знаем, у нас технически сбой.
1954 P
1954 P
24 мая 2016, 17:16
У меня тот-же диалог получился. Надо ждать.
osvalgr12
osvalgr12
24 мая 2016, 22:37
Полезный комментарий
р/р 26508302281601
МФО Банку — 380388
Код отримувача 40202955
Отримувач – ТОВ Фінансова компанія «Фагор»
Банк отримувача – ПАТ „ПТБ“
Платник – ПІБ платника
25 мая 2016, 13:47
Парень с «Михайловский» сказал что надо ждать официальных бумаг.
26 мая 2016, 11:53
Полезный комментарий — сомнительный комментарий.
17 июня 2016, 18:47
Дзвоніть 0800-308-108 і після повдомлень автовдповідача натисніть 0 для з«днання з оператором… Це телефон Фонду гарантування вкладів і вам пояснять кому і за якими реквізитами сплачувати борг еред Михайлівським… хоча таки проговорюся — сплачувати Фагору не можна. Дійсними є реквізитти самп Михайлівського. Подзвоніть і все вам популярно пояснять
Petrickiy
Petrickiy
25 мая 2016, 12:08
Да они прислали реквизиты этого фагора!!! А узнать задолженность все равно невозможно!!! на номера которые там есть дозвониться просто невозможно!!! они что ждут чтобы набежала пеня и сдереть побольше?????? у меня последний платеж осталась какая то мелочь ( погашал большую сумму) а теперь как узнать остаточную сумму??? Переплачивать не хочу!!! Почему я должен дарить свои деньги какому то дяде!!!
25 мая 2016, 13:56
01042, м. Київ, вулиця Чигоріна, 49, приміщення 82, офіс 6
Посмотрел адрес энтой фирмы, а там жилой дом. Http://saveimg.ru/show-image.php?id=73674a551be3aa259ec82bb2c99309e4
25 мая 2016, 16:39
Согласно действующего законод-ва нет оснований платить какие-либо средства на счёт компании, с которой не заключён договор, договор заключён с банком-банкротом, заёмщик никаким образом не имеет отношения к данной ситуации, и ёщё заёмщик имеет право продать свой кредит: цитирую: «Якщо поглянути на ситуацію з іншої, більш прогресивної сторони, то виходить, що боржник має можливість звернутися до факторингової компанії та домовитись про викуп власного кредиту на взаємовигідних умовах. Як правило, такий інструмент дозволяє боржнику погасити свій кредит, при цьому сплативши лише 60% від загальної суми заборгованості.

Тому боржники банків, що ліквідуються, сьогодні мають право вибору або виплачувати кредит у повному обсязі правонаступнику збанкрутілого банку, або ж викупити його через факторингову компанію із дуже вигідним дисконтом.»
ВОТ ССЫЛКА: biz-consalt.com/news/yak-mozhut-prodati-vash-kredit-za-pivtsin/
26 мая 2016, 11:53
Тут бы поподробнее.
28 мая 2016, 11:56
Напишите письмо с описью вложением и уведомлением о вручении в адрес головного отделения банка о том, что вы не намерены осуществлять платежи по кредиту в связи с… (уведомление и опись сохраните, потом в случае суда будет чем аргументировать). В случае ликвидации банка, банк часто продает кредитный портфель другому банку либо коллекторской организации. Однако, в таком случае вы не или должны (право Вашего выбора)согласится с переходом прав кредитора на нового кредитора. Таким образом, если к вам будут обращаться посторонние организации (другой банк либо коллекторская организация, советую не реагировать никаким образом).
31 мая 2016, 13:34
www.mbank.kiev.ua/ru/press-centr/novosti/rekviziti-tov-finansova-kompanija-fagor---e-nediisnimi-.htm

РЕКВІЗИТИ ТОВ ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ФАГОР» – Є НЕДІЙСНИМИ
radiamator
radiamator
1 июня 2016, 12:07
Вот почитайте

www.mbank.kiev.ua/ua/press-centr/novosti/rekviziti-tov-finansova-kompanija-fagor---e-nediisnimi-.htm
2 июня 2016, 16:06
Свежая новость от ФГВФО 02.06.16: Фонд гарантування вкладів нагадує: позичальники ПАТ «Банк Михайлівський» мають повертати свої кредити виключно на рахунки банку
Надежда Кравченко
Надежда Кравченко
6 июня 2016, 14:26
Произвела оплату за май (25 мая 2016) по кредиту Михайловского на счет ФК Фагор, платеж по кредиту до сих пор не списан.Из Фагора звонили и предлагают перекридоваться в Платинум банке.Обратилась в Платинум 03 июня с квитанцией оплаты майского платежа но мне ответили, что счет Фагора открыт в Платинуме, но увидеть его невозможно.Это просто ужас какой-то, при наличии квитанции не видно поступлений на счету в банке на который отправлены деньги.В такую сказку можно верить?
17 июня 2016, 18:36
Треба було дзвонити на телефон Фонду гарантування вкладів -ні в якому разі сплачувати борг перед Михайлівським Фагору не можна…
misha shmal
misha shmal
12 июня 2016, 22:26
Народ я вшоці звоню на фагор вони кажуть ім платити дзвонив в фонд гарантування вкладів казали нівякому разі неплатити фагор в банку мих казали тільки їм платити, що робити кому платити?
17 июня 2016, 18:33
Я також дозвонився на тефон Фонду і там мені так само пояснили що сплачувати треба за реквізитами Михайлівського і ні в якому разі не сплачувати за реквізитами Фагороа — втратите гроші і спокій…
13 июня 2016, 21:23
Нікому не платити!
Який у Вас кредит? Картка?
17 июня 2016, 18:31
ДО УВАГИ БОРЖНИКІВ МИХАЙЛІВСЬКОГО Не далі як сьогодні дозвонився на лінію Фонду гарантування вкладів і там, не у Михайлівському де можуть бути зацікавлені оператори а саме на лінії Фонду гарантування на моє запитання кому сплачувати борг перед Михайлівським дали категоричну відповідь — СПЛАЧУВАТИ БОРГ ТРЕБА ЛИШЕНЬ ЗА РЕКВІЗИТАМИ БАНКУ МИХАЙЛІВСЬКИЙ… У мене борг по кредитній картці складав 2200 гривень і це при тому, що я мав час повністю сплатити цю суму, так як пільговий 90 — денний період закінчувався 30 червня але контора «Роги та копита» себто Фагор надіслала цидулку у вигляді СМС де я маю сплатит рівними частинами по 243 гривні на протязі року себто 12 місяців… нескладна арифметична дія показує що «Роги та копита»(себто Фагор) хотіли здерти з мене майже три тисячі без усіляких на те підстав — договір я маю саме з Михайлівським тож і так званий фагор змінив строки виплати иборгу. Я завше сплачував до 30 числа мінімалку а при закінченні пільгового періоду повністю сплачував борг
17 июня 2016, 18:38
До речі, вчора написав пару повідомлень з посиланнями та телефонами в яких було зазначено що сплачувати борг Фагору не можна а сьогодні повідомлень немає… тут праццюють заслані козаки контори «Роги та копита» якою по суті є Фагор???
banan07
banan07
20 июня 2016, 12:11
Консультировалась с юристом куда же платить? Ответ был таков: Любой Петя Вася может дать свои реквизиты и платите мне. Вы заключали договор с фогором? НЕТ. Так почему вы им что то должны. Где оформляли там и платите, они обязаны были вызвать и перезаключить договор, но этого они не сделали. Хотя фагор говорит что у них есть решение суда, это обман нам мол дали портфель договоров, но наверное им дали ручку от портфеля. Я выслала копию квитанции за май, когда спросила вы получили? ОТВЕТ: у нас нет доступа. Попросила что — бы выслали решение суда, пообещали. Узнаю выслали? ОТВЕТ: у нас нет доступа, ожидайте. Все спирают на укрпочту мол долго письма идут. Я на их напала, ругаюсь каждый день, и если они вишлют ришение суда, обратиться в суд, проверить дейсвительно ли оно если нет обратиться в прокуратуру. НОМЕР решения суда они дали:826/8273/16 от 3.06.2016. Посмотрите в интернете результат, ещё идет судебный процес, а так же дали номер тел. банка МИХАЙЛОВСКИЙ на который можно дозвонитьс
20 июня 2016, 13:12
Суд, я думаю, будет ещё год/полтора.Вариант просто не платить никому, пусть БМ потом обращается в суд за взысканием денег от заёмщиков. Сейчас оплачивать счета БМ либо Фагора-пустая трата времени, нервов и денежных средств.Лучше, откладывать платежы, а потом, если надо, оплатить. Справку о закрытии кредита никто не даст, на сколько я понял, так смысла не вижу, но это, повторяюсь, лично МОЁ МНЕНИЕ
Юлія Радомська
Юлія Радомська
25 июня 2016, 16:13
І мені надійщов лист з фагора, але перед цим я зробила перший платіж в БМ. сьогодні позвонили з фагора, хамили, казали, щоб роздрукувала на сайті БМ чи фагора папір, відправила у БМ на повернення грошей, які я заплатила у БМ, повернення займе декілька місяців, а те, що я заплатила 1540 грн, не рахується за платіж, і вже нехай заплачу 1590 грн до 31.06, і 1540 грн до 5.07. кредит був оформлений 5.05, у договорі перша дата оплати 31.05, я так і заплатила. так чому мені фагор пропонує оплату 5 числа, якщо в договорі всі дати до 31? це точно розвод… бо згідно з їхніми видумками, я не платила около місяця саме їм, то всього лише 50 грн просрочка???? з таким відсотком, як я брала кредит… взяла 10000, а маю виплатити 18000 за рік, то всього лише 50 грн просрочки за місяць…
Evo Star
Evo Star
26 июня 2016, 23:47
Розводняк цей Фагор, звонят зайо… ют реальні бики, такий тупорилий розговор нормально нічого сказати не можут тіки по лякати. Штраф 50 грн. перший місяць, а потом кажуть що можеш смело умножать на 10, короче яка страна такі і банки і всьо таке всім всьо по… й. Михайловский такий самий бо передав всі дані зайомщиків 3 лицям так шо ця канітель ше походу на довго.
9 августа 2016, 18:15
Записался на 10.08 по тел. для того чтобы в офисе на Кутова оплатить кредит фагор и получить документы о закрытии. Но 9.08 перезвонил сотр. Фагора и сообщил, что завтра у них будут проводиться какие-то ремонтные работы надо перезвонить и снова перезаписаться на следующую неделю. Справку никакую о закрытии наверное дать не могут посмотрим запишуть еще раз что выйдет напишу
9 августа 2016, 18:16
Так скоріше за в его це розводняк
Олег Шевчук
Олег Шевчук
9 августа 2016, 20:39
www.mbank.kiev.ua/ru/
Все просто.
Но вот как узнать, когда и сколько платить?
Palu4
Palu4
25 января 2018, 15:15
Я рекомендую подумати перед тим чим закривати через Фагор, оскільки я закрив кредитку Михайлівського через цю компанію, отримав довідку по закриття, а зараз маю проблеми, кредит не списався, мене внесено до списку боржників в ПВБКІ хоча всі кредити завжди сплачував вчасно.