unus1963 unus1963
15 апреля 2016, 20:27
сегодня, 14:38
Інформацію передана відповідальним особам. Очікуйте рішення протягом дня.

З повагою, Контакт-Центр
оце відповідь банку сьогодні і ВСЕ. З понедідка 11 квітня по 15 квітня ніхто не дав мені відповіді де моя картка. Тільки обіцянки прислати смс, подзвонити протягом дня. Хтось візьме на себе відповідальність, назветься і виповнить обов*язок перед клієнтом???

15 апреля 2016, 21:15
Внесите ясность, какого числа оформили на почте?
15 апреля 2016, 21:40
17 березня!!!
15 апреля 2016, 22:41
Очень похоже, что карту потеряли при пересылке. Но о каких процентах Вы говорите? Как мне объяснили на кол.центре, проценты начинают начислять на остаток денег на счету, после активации карты. Пока карта не получена-оно не активна. И основную сумму на вКлад обычно вносят после активации карты, а при оформлении- обычно 1000грн. (чисто символический не снижаемый остаток). Так делали все мой знакомые.
16 апреля 2016, 12:49
Светлана, Северодонецк
Я свої гроші і нараховані відсотки бачу по інтернет-банкінгу. Схоже у Вас не має такого депозиту і Вам складно зрозуміти чого я волаю. Все просто — свої гроші бачу, відсотки теж, але картки не має і обіцянку її перевипустити банк не виконав, навіть мою заявку на це загубили. Я своі кошти не можу повернути вже про відсотки промовчу!!!
16 апреля 2016, 7:37
Артур, Кривой Рог
Я в шоке unas1963. Как вы могли не живя на Украине открыть депозит через Укрпочту? Та прийдите в отделение, откройте в отделении. Да пусть на 2 % меньше. Эти 2 % процента стоят ваших нервов? Я живу в крупном индустриальном городе в сердце Украины и то не хочу связываться с Укрпочтой.
16 апреля 2016, 12:39
Светлана, Северодонецк
Я у шоці, що для Вас зона АТО — це не Україна! Мабуть для банка теж. На щастя!!! моє місто українські вояки звільнили, а щоб тут вижити без роботи, шукаєш хоч яку можливість. Ви можете жити спокійно — це далеко від индустриального города. Вибачте.
17 апреля 2016, 17:52
Артур, Кривой Рог
Не зона АТО, а новые не зависимые государства ДНР и ЛНР. То, что там вторая махновщина спустя 100 лет — это уже другой вопрос.