Клиєнт банку , майже з дня відкриття, але хочу вкладників подумати!!!

lazeo85 lazeo85
10 августа 2015, 20:05
Я є клієнтом банку, вже понад 1,5 року, все було добре… Валюту отримував, після закінчення терміну в травні, притензій нема… зараз в них дуже вигідна пропозиція, для них то курс 20.99, то 21.49, то 21.99… При реальному курсі 23 і вище, але приходиш покласти чи поповнити депозит, починають розказувати казки… То оформи страховку якусь… Дурять людей… Я вже мовчу про реальну покупку… Сьогодні прийшов, хотів поповнити Супердохідний тиждень, купуючи валюту, котрий відкрив 17.07.2015 року, так як вже поповнював через гривню тричі, сьогодні вияснилося, що вже не можна, що треба відкривати новий депозит… Задається питання навіщо мені макулатура… Я що кожного разу буду відкривати новий депозит, якщо валюту можна придбати лише на 3000 гривень… Пропонують мені відкрити на 400 днів, я не знаю, що буде через 400 днів, я призивного віку, може до того часу мої кості черв«яки з»їдять… під Донецьком… Брехуни Ви!!! Відділення в Києві, вулиця Старовокзальна, начальника Попова Олена Йосипівна… Скарга 0130057… Дзвонили з гарячої лінії, сказали відкривай новий… Здається це Дельта, Фінансова Ініціатива…
Банк Михайловский
11 августа 2015, 11:33
Доброго дня, шановний клієнт.
Всі зобов'язання Банк Михайлівський перед своїми клієнтами виконує в повному обсязі та об'ємі.
Хочемо зазначити, що вся наша діяльність прозора та відкрита. Всі продукти, тарифи та умови опубліковані на сайті банку www.mbank.kiev.ua/ru/ та доступні на відділеннях.
Тільки за власним бажанням Ви можете оформити будь-який з представленних на сьогодні, а завдання менеджера на відділенні: проінформувати Вас якнайкраще.
Дякуємо.

10 августа 2015, 20:49
ЛОхотрон

Я уже писал где то, что это очередная Финансовая инициатива.
1954 P
1954 P
11 августа 2015, 00:35
Так ведь силой никто не тащит. Каждый сам делает свой выбор. И причем здесь Дельта и ФИ?
11 августа 2015, 02:10
Они сами не знают. Просто для красного словца, как говорится :)
11 августа 2015, 09:08
Для сравнения.
Вас (и одного и другого) никто не тянул в Финансовую инициативу. Встряли? Лучше подумать как выйти, прежде чем войти.
11 августа 2015, 15:07
А вас что, кто-то тянул?
С таким же успехом вы могли написать, что это очередной «Дженерал Моторс». Только лишь потому, что тоже обанкротился. А по какой причине, вас, похоже, не интересует.
«Михайловский», по-вашему, должен стать банкротом только потому, что депозиты на 400 дней открывает? Или потому, что пополнение ограничивает? Представляете, есть депозиты, которые вообще пополнять нельзя. И что?
Условия вкладов надо читать, прежде чем депозит открывать. Депозит «Особенный» можно пополнять только 14 дней после открытия. Думаю, не надо объяснять, что между 10.08 и 17.07 больше 14 дней.
11 августа 2015, 02:10
Какая процентная ставка по депозиту? Если меньше 8% годовых то овчинка выделки не стоит.
11 августа 2015, 02:23
От 8 до 12%
11 августа 2015, 02:26
8 на какой срок?
11 августа 2015, 03:54
42, 182, 378 дней. Это депозит с возможным досрочным расторжением.
11 августа 2015, 15:11
Lazeo85, когда начнете внимательно читать условия депозита, прежде чем его открывать, тогда у вас и «брехунов» вокруг поменьше станет.
11 августа 2015, 20:42
Украина, Киев
Так, що я не правельно прочитав, скажіть мені будь ласка… Шановний…
12 августа 2015, 21:48
Украина, Киев
Але ми різні договори читаємо… Ви Особливий, котрий поповнення лише 14 днів, а я супердохідний тиждень, де поповнення дозволяється… Так що не вчить мене як жити…
19ALEX62
19ALEX62
12 августа 2015, 15:44
Харьков
Любой банк пирамида — это аксиома! А вот соваться с валютными депозитами и наши банки это неразумно.
12 августа 2015, 16:12
Единственная трезвая мысль в этой ветке (ну, не считая моей :)