Хто не має договору по депизиту «В-клад»?

rangerdv 10 августа 2016, 18:38
Вислав заказним листом бланки заяву на Михайлівський… але получається конкретна халепа — в мене нема договору по моєму депозиту «В-Клад» (в конверт поклав також заяву на видачу копії договору, але все ж...). По ходу його мені не видали на Укрпошті (дали тільки картку, хочя марозяться що видавали і договір). Згубити не міг, так як чек проплати на Укрпошті стартових 1000 грн. і карточка є, і взагалі в мене з цим строго… Спілкувався з людьми які в курсі, сказали що в нашому місті не мені одному його не видали на Укрпошті. Чи є ще хто, кому також не видали договір під депозит «В-Клад»?

Виктор Малиновський
Виктор Малиновський
10 августа 2016, 19:25
Договір не видавали. Вашим документом є Заява (оферта) з конкретним номером згідно якої Ви зробили банку пропозицію видати Вам платіжну картку «Вклад», (від якої банк не міг відмовитися). При цьому на примірнику клієнта відсутні відмітки банку, а є тільки Ваш підпис.
10 августа 2016, 19:26
Депозитного договора не было, и не могло быть, поскольку это не депозит, а карточный продукт. Выдавалась Заява-оферта.
10 августа 2016, 21:17
Вам выплатили вКлад?
10 августа 2016, 21:15
У меня вКлад. в списках нет. кому-выплатили вКлад?
если нет — что написано в довидках?
10 августа 2016, 21:20
По вКладу выплатили всем, кто не попал в блокировку по пунктам указанным на сайте банка 15.07.16.
10 августа 2016, 21:23
Мне не выплатили. какие у меня перспективы?
10 августа 2016, 21:26
Как и у всех других — неопределенные.
10 августа 2016, 21:49
Я думал вы что-то знаете… про блокировку, например. так уверенно заявили, что всем выплатили
10 августа 2016, 21:55
Всем моим знакомым выплатили, кто не попал в блок по вышеуказанным пунктам.
10 августа 2016, 21:30
Я так розумію, моя заява (оригінал) з пропозицією видати мені продукт «Вклад» таким чином має зберігатися в банку, а мені мали видати копію? І якщо, як ви кажете, на примірнику клієнта відсутні відмітки банку то виходить що це просто бумажка яка нічого не зобовязує банк і якою нічого не докажеш. І копію якого документа тоді прикладувати до своєї заяви про, наприклад, включення до реєстру вкладників, адже якщо на моїй зайві про відкриття продукту «В-клад» немає відміток банку які б підтверджували його згоду, то такий документ по великому рахунку нічого не вартий, адже не являється договором а лише моїм зверненням
10 августа 2016, 21:32
Кошти на рахунках продукту «В-клад» повині ж підпадати під гарантування Фондом?
10 августа 2016, 22:00
Да, попадают и Фонд их уже выплачивает.
KIM30
KIM30
10 августа 2016, 22:02
Звичайно! це картковий продукт
Igor Sahrin
Igor Sahrin
10 августа 2016, 23:41
В мене також депозит ВКЛАД в списках на виплату мене не має.Написав заяву на Ірклієнко, щоб пояснили чому немає в списках.Чекаю відповідь.

Главная / Банки Украины 🏦 / Банк Михайловский 💰 / Отзывы о Михайловском 📝 / Хто не має договору по депизиту «В-клад»?