Ihor Petryk Ihor Petryk
27 июля 2016, 19:36
ФГВФЛ выплатит деньги не всем вкладчикам банка «Михайловский»

news.finance.ua/ru/news/-/381088/fgvfl-vyplatit-dengi-ne-vsem-vkladchikam-banka-mihajlovskij

Вінницькі є хто?

27 июля 2016, 22:01
У вас депозит?
27 июля 2016, 22:24
В мене два карткових рахунки, ,, Дохідна пятниця« і ,, Депо. Національний», робив перекази з одного рахунку на інший після 19,05, в списках ФГВФО нема, заяв ніяких не писав… Розраховував що сьогодні обновляться списки, але нічого не обновилось) В Правексі нічого не знають… чекаю дальше.
socio2
socio2
28 июля 2016, 13:24
У мене майже аналогічна ситуація: «Пятниця» і «Національний», є ще один невеличкий депо в валюті, ніяких переказів не робив в період з 19.05 по 23.05. В оновлених списках я є, але тільки по «Пятниці». На запитання: «Де ж решта депозитів?» відповіді не отримав. На ГЛ ФГВФО кажуть писати заяву на включення. Дурня якась, я вже писав заяви на виписки і на включення по всіх картрахунках і депо, відправив поштою на пров. Рильського, вже пройшов тиждень ні відповіді, ні навіть повідомлення про отримання листа. Що робити не знаю. Зрозуміло, що «Пятницю» в понеділок потрібно забрати, але це ж менше половини того, що в мене було.
28 июля 2016, 12:04
В поавексе в среду было обновление. Если вас нет, пишите заяву про включение в реестр
28 июля 2016, 23:54
Так, списки обновились в середу… але нажаль мене там немає) Завтра їду на Київ, писати заяву.