Angelikka 3 июня 2022, 19:22
Отделение по адресу: Харьков, ул. Сумская, 39
Ну и какая процедура теперь для вкладчиков? Отслеживать информацию на сайте ФГВФЛ? Отделения закрыты. И вообще, когда теперь можно будет забрать депозит?
А вообще ну и новость в военное время (((((И кстати, а в момент военного времени в принципе Фонд выплачивает деньги или ждать окончания войны? Вопросов больше, чем ответов.
7 июня 2022, 16:16
Добрый день.
Предлагаем ознакомиться с https://minfin.com.ua/2022/06/03/86511497/, а также следить за новостями о банке на нашем сайте: https://minfin.com.ua/company/megabank/news/, редакция будет продолжать освещать новости про Мегабанк.
cmbrto 3 июня 2022, 15:12
У мене валютний депозит у Мегабанку. Сьогодні НБУ визнав Мегабанк неплатоспроможним. Позвонив у Фонд гарантування вкладів. Сказали що повернуть вклад у гривні і по курсу НБУ, тобто по 29, 25. Таким чином держава мене обікрала на 70 тис. грн. Позвонив на гарячу лінію НБУ, там якись неадекват сказав мені що я нічого не розумію і обвинив мене що я думаю про власні інтереси. О обрали владу, грабують посеред білого дня!
Andry22 3 июня 2022, 13:36
Чому перестала працювати гаряча лінія і в тодо і в мега?
Що буде з депозитами?
7 июня 2022, 16:03
Доброго дня.
03.06.2022 НБУ відніс Мегабанк до категорії неплатоспроможних: https://minfin.com.ua/ua/2022/06/03/86508462/.
Що буде з вкладами фізосіб: https://minfin.com.ua/ua/2022/06/03/86511497/
zhabka 3 июня 2022, 13:01
Почему заблокировали карты? У меня там были свои, не кредитные средства которые я не могу вывести оттуда не из-за банка, а из-за временной администрации. То есть государство во время войны просто украло мои деньги?
Andry22 3 июня 2022, 12:27
Сьогодні НБУ визнав Мегабанк неплатоспроможним
Привіт Фонд гарантування вкладів фізичних осіб
YURIY1957 YURIY1957 YURIY1957 2 июня 2022, 9:19
Я являюсь многолетним клиентом этого банка, с которым у меня никогда не было никаких проблем. 06 июня 2022 года истекает срок моих валютных депозитов № UA033516290000002630884064441 и № UA073516290000000263019788517 и читая отзывы клиентов я в шоке, такого раньше никогда не было, чтобы этот банк не возвращал деньги! Моя дочь с 7-ми летней внучкой вырвалась из Мариуполя, их дом разрушен, квартира полностью сгорела и они стали фактически бомжами! На те деньги, которые лежат на моих депозитах я планировал купить им жилье и все необходимое для жизни, т.к. у них теперь ничего нет. На вопрос о возврате денег работники отделения банка в г. Лозовая, ул. Соборная 2, ответили, что от них ничего не зависит — все решает высшее руководство. Что мне делать и чего ждать?
7 июня 2022, 16:18
Добрый день.
cmbrto 1 июня 2022, 8:43
Вже два тижні не можу забрати свій валютний вклад. В касі долари є, але просто не віддають. Тупо кажуть що грошей немає. При запиті, чому не віддіють, посилаються на війну — для них мабуть вона «мать родная». Як таке може бути в правовій державі у 21 столітті, в голову не вкладається.
АО "МЕГАБАНК" 1 июня 2022, 8:57

На жаль, для перевірки Вашої ситуації нам недостатньо інформації, в тому числі коли Ви зверталися до нашого відділення. Надайте її в особистих повідомленнях разом з контактними даними або надішліть заяву на офіційну поштову скриньку mega@megabank.ua.

yusnik12 31 мая 2022, 16:07
Отделение по адресу: Днепр, ул. Шевченко, 59
Не возвращают валютный депозит с 06.04.22. На очередной мой звонок сегодня сотрудница отделения МБ сказала мне «Де-факто банк неплатёжеспособный».
Все…
АО "МЕГАБАНК" 31 мая 2022, 18:10

АТ «МЕГАБАНК» продовжує працювати, хоча наша робота ускладнена в цей важкий для країни період. Надайте опис Вашої ситуації та подробиці звернення до відділення на нашу офіційну поштову скриньку mega@megabank.ua.

26157790 30 мая 2022, 11:05
Гаряча лінія банку не працює, у відділенні не виплачують депозит ані процентів по закінченню договору.У відділенні банку у м.Івано-Франківську взагалі обслуговування немає, ховають готівку в касі і говорять що немають коштів навіть частково, навіть малими частинами! Причому тут якщо хтось здасть то ми дамо вам? Що це за банківська діяльність.НБУ повинні подивитися чи часом не в злочинний спосіб виводяться кошти вкладників і притягнути до особистої кримінальної відповідальності керівництво і бенефіціарів банку.Як хтось здасть коли в той самий час чоловік не міг забрати навіть 5000 гривень! За що вони думають купляти в когось 100−200 доларів і віддати? Яка може бути довіра до банку який не виконує договірні зобов’язання навіть частково.Мій депозит 10814−476К/2021
АО "МЕГАБАНК" 31 мая 2022, 18:03
Обставини воєнного стану ускладнюють обслуговування клієнтів, але Банк робить все для покращення ситуації. Зверніться будь ласка до відділення Банку для перевірки питання або напишіть нам на офіційну електронну пошту mega@megabank.ua

NataliiaV 28 мая 2022, 12:52
Вже майже місяць не можу забрати долари згідно договору № 2575−207П/2021 від 30 червня 2021 р. Відповідь — немає готівки. Прошу забезпечити відділення в Івано- Франківську доларами для виплати мені депозиту. Сума для банку незначна, але для мене велика і потрібна.
АО "МЕГАБАНК" 28 мая 2022, 17:13

Незважаючи на складнощі та обставини непереборної сили у цей час, АТ «МЕГАБАНК» робить все можливе для виконання зобов'язань та здійснення обслуговування клієнтів на якісному рівні. Для вирішення питання запрошуємо Вас до відділення Банку.

cmbrto 20 мая 2022, 20:02
Я розмістив валютний депозит згідно з договором № 18066−508К/2021 від 19.07.2021р.
В травні поточного року я неодноразово повідомляв працівників АТ «Мегабанк» про моє бажання отримати мій вклад, в строк коли він закінчиться. 20.05.2022 року в день закінчення терміну депозитного договору я прийшов у відділення банку та повідомив що я хочу забрати свій вклад, проте отримав відповідь що грошей в касі немає і невідомо коли будуть. На запитаня: що мені робити керуюча відділенням мені сказала — «вы что не видите что на улице война». Після прохання видати мені хоч якусь суму, вона сказала своєму працівнику — «ладна, выдайте ему 100 долларов и пускай идет». Я звертаюсь до керівництва банку, розберіться з цим неподобством та вирішіть питання щодо повернення вкладу.
АО "МЕГАБАНК" 20 мая 2022, 21:45
Добрий вечір!

Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми обов’язково розберемося в ситуації, що сталася.
Звертаємо Вашу увагу, що до Банку можна надсилати інформацію щодо обслуговування, в тому числі всі зауваження та пропозиції, через офіційну поштову скриньку mega@megabank.ua.

Лариса Мсленкова 19 мая 2022, 11:09
Отделение по адресу: Днепр, ул. Шевченко, 59
Я передала АТ «Мегабанк», що має банківську ліцензію Національного банку України № 163 від 12.11.2018р. валютні цінності у вигляді грошових коштів для подальшого розміщення на депозит згідно з договором № 26989−508К/2021 від 21.10.2021р.
В квітні поточного року я неодноразово повідомляла співробітників АТ «Мегабанк» про моє бажання отримати мій вклад, строк дії якого закінчився, проте кожен раз отримувала відмову.
На моє питання щодо причин, з яких банк не виконує вимоги ЦКУ та власного договору, співробітники банку відповіли, що у відділенні банку відсутня готівкова іноземна валюта.
На мою письмову заяву від 3 травня 2022р.щодо видачі належних мені коштів банк надав суто формальну відповідь, без жодних пояснень стосовно дати повернення належних мені коштів
АО "МЕГАБАНК" 19 мая 2022, 13:58

Видача коштів можлива за наявності достатньої суми готівки для здійснення такої операції у касі відділення. Коли у відділення буде можливість опрацювати Ваш запит на отримання коштів, його співробітники зможуть Вам про це повідомити.

З повагою, АТ «МЕГАБАНК»
18 апреля у меня закончился валютный депозит. За неделю, в Кропивницком отделении я предупредила руководство о том, что я готова забрать вклад. И по сей день свой вклад забрать не могу. Не в валюте, не в гривне. Горячая линия внятно на мои вопросы не отвечает, отсылает в отделение, отделение банка «отсылает» в Главный офис, Главный офис, на моё обращение — просто отписался, типа «ждите». 17 мая 2022 года в отделении банка мне сказали, что депозит выдавать не будут: «у них нет разрешения на выдачу депозита не в гривне, не в долларах», и предложили вместо выдачи моих денег открыть новый депозитный вклад. Это просто издевательство и «лохотрон». Банк по сути уже банкрот и деньги вкладчикам выдавать не собирается.
АО "МЕГАБАНК" 18 мая 2022, 15:21

Для перевірки інформації за Вашою ситуацією надайте, будь ласка, дані для Вашої ідентифікації. Також Ви можете звернутися безпосередньо на офіційну поштову скриньку Банку mega@megabank.ua.
Звертаємо Вашу увагу, що видача коштів можлива лише за можливості обробки такої операції відділенням.

PROLISOK2022 17 мая 2022, 13:11
Отделение по адресу: Хмельницкий, ул. Шевченко, 11
Фермерське господарство «Пролісок» Хмельницька область обслуговується в філії АТ «Мегабанк «м. Хмельницький із 2017 року. На протязі останнього місяця АТ «Мегабанк» НЕ виконує умови договору по перерахуванню коштів відповідно до поданих платіжних доручень! Ігнорує вимоги по перерахунку коштів в інший банк! Гаряча лінія не відповідає! Там грає гуцульльська мелодія «ПО цимбалах»! Переконаний що керівник банку діє свідомо на користь країни-агресора росії, сприяє загрозі продовольчої безпеки Україні!!!
Доброго дня.
Немає даних за квітень 2022 року в ЄРЦ.
Спробувала сплатит комунальні платежи по графі: «ДОЛГ»
Платіж не здійснено
АО "МЕГАБАНК" 15 мая 2022, 9:20

Дані щодо нарахувань за комунальні послуги оновлюються в системі ЄРЦ тільки після їх отримання від комунальних організацій. Як тільки до нас надійде інформація — вона відобразиться.

Сплатити за комунальні послуги можна через сайт, мобільний додаток, термінали, окремі пункти прийому платежів по м.Харкову. Після обробки платіж надходить до відповідної організації.

Якщо виникають труднощі, зверніться до підтримки сайту (через електрону пошту), додатку (чати) або в телефонному режимі на номер 0800504400.

alexandr1307 12 мая 2022, 17:36
Я являюсь вкладчиком Мегабанка с 2016 г., действующий депозитный договор № 31231…/2021 от 28.12.2021 г. с окончанием 30.06.2022 г.
Постоянно проживаю в г. Краматорске. В настоящее время — внутренне перемещенное лицо, нахожусь в Хмельницкой области с марта месяца, помощь ВПЛ до сих пор не получил. Выехал из Краматорска экстренно вместе с семьей и внуками в связи с обстрелами города и активными боевыми действиями на территории Донецкой области.
В связи со сложившимися условиями мы оказались практически без средств к существованию.
26.04.2022 я обратился в отделение Мегабанка в г. Хмельницкий с просьбой о досрочном прекращении срока действия депозита.
Я полагаю, что имею на это право в связи с форс-мажорными обстоятельствами в виде активных боевых действий, что засвидетельствовано ТПП Украины от 28.02.2022 № 2024/02.0−7.1. Данная ситуация не могла быть предсказуема в момент оформления депозитного договора в декабре 2021.
В отделении Мегабанка в г. Хмельницкий мне помогли подготовить и оформить заявление в Главный офис о досрочном возврате депозита, скопировали и приложили все необходимые документы, справку ВПЛ.
Сотрудники отделения Мегабанка обнадежили меня в положительном решении вопроса.
Однако 02.05.2022 в телефонном режиме мне сообщили об отказе Главного офиса Мегабанка в досрочном возврате депозита. Мотивировка причины отказа формальная — по договору не предусмотрена возможность досрочного его расторжения.
Получается, что я, имея на депозите достаточно крупную сумму денег, в критической ситуации, полностью соответствующей форс-мажорным обстоятельствам, не могу ими воспользоваться.
Руководство Мегабанка фактически обрекло меня с семьей на нищенское существование до окончания срока депозита.
Интересно, смогли бы уважаемые руководители Мегабанка за выплату переселенцам в размере 2000 — 3000 грн. на человека в месяц снять себе жилье, приобрести медикаменты (мне 73 года, являюсь лицом с инвалидностью), предметы первой необходимости и, главное, продукты питания.
Вот таким в критической для меня ситуации оказался Мегабанк.
АО "МЕГАБАНК" 13 мая 2022, 20:32

Дякуємо за Ваше повідомлення! Для перевірки ситуації просимо Вас надіслати через особисті повідомлення дані, що дозволять провести ідентифікацію. Також Ви можете надіслати звернення на офіційну пошту Банку mega@megabank.ua.

Ladonia 10 мая 2022, 17:27
Уже больше недели не могут обработать перевод средств по реквизитам. 02.05.2022 перевела деньги в кассе, уже 10.05.2022, деньги до сих пор не поступили на карту. В кол центре и в чат боте только говорять ждать. Время проведения таких операций 3 рабочих дня! Остальние банки эти операции проводят в течение нескольких часов! Не первый раз сталкиваюсь с медлительностью Мега, но это уже слишком. На данный банк абсолютно нельзя расчитывать! Не удивлюсь если они и вовсе потеряют платёж.
АО "МЕГАБАНК" 13 мая 2022, 20:38

Для перевірки платежу в касі, зверніться, будь ласка, до відділення, в якому здійснювали операцію. Звертаємо Вашу увагу, що якщо метою платежу було поповнення Вашої картки, Ви можете звернутися до підтримки банку, що емітував цю картку, для підтверження її успішності.

ZIRRO666 9 мая 2022, 16:53
В организации начались проблемы, но видимо, жадность руководства потеряла границы. Накануне проблем, продолжали брать коммунальные платежи, теперь спустя месяц вопрос не решился, денег на счетах нет, вернуть отказались, аргументируя зачислением на р/с. Кормят обещаниями… очень жаль, что за столько лет сотрудничества с организацией, она оказалась… с такими тэмпами, потеряете всех клиентов
Elena2022K 9 мая 2022, 16:24
Оплатили 11.04.2022 (платеж проведен 12.04.2022). лицевой счет 100047283. платеж № 7744126. Деньги за электроэнергию и за газ не поступили поставщикам услуг по состоянию на 09.05.2022 г.
При этом из этой квитанции оплата за распределение газа пришла получателю.
Т. е. получается, что мегабанк сам не переводит харьковэнергосбыту и харьковгоргазу??? Получила письменный ответ от мегабанка еще 01.05.2022: «по услуге „распределение газа“ деньги отправлены поставщику услуги, по двум другим услугам деньги на выгрузке и будут отправлены на днях» Уже 09.05.2022, но деньги так и не переведены. У них на сайте полный форум вопросов от клиентов. Куда пропали платежи???
SkibaVitalij77 7 мая 2022, 6:37
Заканчивается валютный депозит. Сумма не большая. Обзвонил почти все отделения Украины, нигде нет не то что валюты, а и вообще наличности. Банк прекратил делать инкассацию! Никто ничего не знает. Дозвониться на горячую линию невозможно! Что делать???
АО "МЕГАБАНК" 13 мая 2022, 20:57

Видача коштів відбувається за наявності достатньої суми для видачі у касі відділення Банку.
Звертаємо Вашу увагу, що Центр клієнтської підтримки знаходиться у місті Харків. Ми працюємо при значному збільшенні навантаження та постійних технічних складнощах обслуговування, що наявні в цей час, та намагаємося обробляти звернення, які надходять. Консультацію можна отримати у телефонному режимі та через чати вайбер/телеграм.

Главная / Банки Украины 🏦 / Мегабанк 💰 / Отзывы о Мегабанке 📝