жак...ніколи не йдіть до цього банку

nastya71 nastya71
5 июня 2015, 14:14
Мала зарплатну карту з овердрафтом. Коли звільнилася повідомила що відразу всю суму не можу погасити. Почали телефонувати працівники зі Львова і в грубій формі почали вимагати кошти. Я їм декілька разів пояснювала що не можу платити повністю, а платитиму частинами. Вони погодилися. А на даний момент прийшов лист в якому повідомлять що якщо я не заплачу все передадуть справу в суд. Відправляють звернутися до банку, а як звернутися коли найближще відділення у Києві, а толком там нічого не зроблять. Візьмуть заяву і відправлять у Львів, де будуть мучитися довго, а тим часом будуть капати проценти. І що мені робити якщо коштів ніде взяти? І де надійність, де компетентність?
Кредобанк
5 июня 2015, 17:57
Шановна nastya71, закриття ліміту овердрафту не звільняє його користувача від сплати фактичної заборгованості за овердрафтом, що виникла внаслідок користування ним. Уточніть, будь ласка, кого Ви повідомляли про неможливість повного погашення суми одним платежем — банк чи Вашого працедавця? Хто і на що погоджувався? Для перевірки ситуації просимо Вас надіслати Ваші дані та номер договору на pr@kredobank.com.ua.