Погашення кредиту депозитом

Lissa5 20 марта 2015, 23:53
Підскажіть будласка в мене кредит в Банку Київська Русь під заставу депозиту, який закінчується через декілька днів, чи можу я погасити кредит і відсотки за користування кредитом за рахунок депозиту?І як після цього забрати решту грошей і плюс гроші з карточки? Сьогодні всі відділення у Львові були закриті.Дзвонила в банк казали дзвонити в понеділок, бо самі нічого не знають.

Sergey62
Sergey62
27 марта 2015, 14:12
Как не прискорбно, но при ВА движение денег строго одностороннее.
Банк только принимает средства по кредитам, а выплачивать и погашать не имеет на то права.
Иначе всем тогда надо отдавать.
Я например тоже согласился бы получить свой депозит по безналу.
Например открыть в другом пока еще работающем банке депозит и перекинуть туда безналом сумму зависшую в этом банке.
Вы могли это сделать при работающем банке отказавшись выплачивать кредит (банк забрал бы залог в виде депозита).
На данный момент Вы продолжаете платить свой кредит по графику (иначе штрафы).
А депозит, проценты, деньги на счетах, карточках получите гарантировано от ФГВФО сумарно до 200 т.
Lissa5
Lissa5
30 марта 2015, 12:23
В мене повне погашення повинно було бути бо кредит був на 1 місяць і розтермінувати мені ніхто не хоче, а на руках я немаю потрібної суми, щоб погасити повністю.Написала лист тимчасовому адміністратора та в Національний банк, тепер чекаю відповіді