Заявление

sergolas 5 декабря 2014, 9:09
Начальніку відделення № — Имексбанка — _______________ ______копия Представництво Національного банку України в _______________ області _______________…… Вимога про надання письмового повідомлення про невиконання розрахункового документа.… ________Повідомляю вас про те, що банк «Имексбанк» відмовляється надати мені письмове повідомлення про невиконання (неналежне виконання) моєї вимоги про повернення поточного вкладу (після закінчення депозиту) із зазначенням причини, дати взяття вимоги на облік, дати видачі повідомлення, прізвища, ім'я та по батькові уповноважених осіб і відбитка печатки банку, а також відмовляється повідомити мене про взяття вимоги на облік за відповідним позабалансовим рахунком №9806. Таким чином, банк «Имексбанк» грубо порушує "Інструкцію про застосування плану рахунків бухгалтерського обліку банків України", затверджену Постановою Правління НБУ від 17.06.2004 р. №280 стосовно позабалансового рахунку №9806 «Документи фізичних осіб, що не виконані в строк з вини банку» та порушує вимоги п.3.3. Постанови НБУ «Про затвердження Положення про порядок здійснення банками України вкладних (депозитних) операцій з юридичними і фізичними особами» від 03.12.2003 № 516. Прошу керівництво НБУ здійснити законні заходи реагування щодо порушень чинного законодавства України з боку банка «Имексбанк» та примусити керівництво банку надати мені письмове повідомлення про невиконання розрахункового документа та облікувати мою вимогу на позабалансовому рахунку 9806. ______________ФИО

innok89
innok89
5 декабря 2014, 12:00
Вам ответили?
sergolas
sergolas
6 декабря 2014, 11:42
А Вам? Это образец, пустая форма, для тех кто просил.
Egorr
Egorr
8 декабря 2014, 7:15
НБУ ответит примерно так: Якщо ви вважаєте, що ваші права і інтереси порушено, звертайтесь до суду.