Змінили кризову стратегію

blackhok 3 декабря 2014, 8:40
В мене закінчився депозит в Імексі. Зрозуміло, що повертати його мені ніхто навіть не думав. Перевели на 2 поточних рахунки. Щодня я міг знімати по 250 грн. з кожної картки з банкомату Імексу чи іншого банку з комісією. Тобто, теоретично я міг зняти протягом місяця 15000 грн. Від вчорашнього дня маємо нововведення в Кіровограді: щоб люди щодня не простоювали в чергах біля банкомату, тепер можна зняти протягом місяця з кожної картки не більше 3500 грн. навіть за одну видачу. Це вигідніше тим, хто отримує пенсії, соц. виплати через Імексбанк. Але ніяк не для вкладників. Вчора гроші в банкоматах були, свої 7000 грн. я зняв. Але тепер зможу знімати наступного разу аж через місяць. Покращили називається: раніше міг взяти 15 тис., а тепер взагалі 7… Повідомте, в кого ще така ситуація?

sniki
sniki
3 декабря 2014, 9:39
Когда уже нацбанк назначит своё руководство в этот банк, сколько можно терпеть такое отношение?
matroskinv
matroskinv
3 декабря 2014, 12:08
Вам пощястила, в Києві такого не придумали, просто залишили ліміт на 250 грн. Обнадіюють що в банкоматах зявляться кошти, щоб ми не чекали біля касирів ПОДАЧКИ. Сумно та й все. Розрахуватись % в магазині теж не можна. СУ… И
Виктор Малиновський
Виктор Малиновський
3 декабря 2014, 12:46
Вибачте, але є запитання. Ви вказуєте, що перевели депозит на 2 поточних рахунки і Щодня могли знімати по 250 грн. з кожної картки. Мені пояснюють, що незважаючи на кількість рахунків ліміт все рівно 250 грн. на всі загалом. При цьому, гроші виплачують з поточних рахунків, на карту Віза не переводять кошти, ні копійки, тільки відсотки. Це все залежить від політики відділення, чи як домовишся з Банком???
blackhok
blackhok