АННА ЛЕВКУЛИЧ АННА ЛЕВКУЛИЧ
11 июля 2016, 12:56
Ужгородці скаржаться на погрози фізичною розправою з боку колекторів одного банку

Лип 2, 2016

колекториЖінка, що стала жертвою колекторів, просить допомоги правозахисників

В соцмережі «Фейсбук» користувачка розмістила допис, у якому описала неоднозначну ситуацію зі свого життя. За словами жінки, вона боїться за своє життя через системні погрози з боку колекторів одного з банків, що функціонують у місті.

Ужгородка роз‘яснює, що не мала змоги вчасно сплатити щомісячний платіж по кредиту і через це їй стали систематично погрожувати.

Доходило навіть до погроз фізичною розправою.

Детально – далі з історії жінки (стилістику збережено):

ідея банкБЛАГАЮ ДОПОМОЖІТЬ, МЕНІ ПОГРОЖУЄ «ІДЕЯ БАНК». хочеться щоб про цей банк знала вся Україна. На жаль я не в змозі вчасно платити за кредит, зараз такі ціни за газ, світло і на все, що просто вже нема сил. Прошу вас допомогти розповсюдити про цей банк, так як банк мені погрожував обклеїти моїми фотографіями як боржника по місцю проживання, і він це зробив, сьогодні були наклеєні фотографії. Мені подзвонив представник «Ідея « банку пан Віктор моб. 0503777629, я уточнила по стаціонарному в банка –це ПЕЧЕНГА ВІКТОР працівник служби безпеки, який як мені пояснив що занимається з проблемними кредитами, сказав що хоче зустрітися і зроблять мені кредитні канікули, домовились про зустріч 29.06.2016р. в банку в Ужгороді під час обідньої перерви, я вже один раз зустрічалася з цим паном, по
Идея Банк
21 июля 2016, 9:07
Добрый день, уважаемая АННА ЛЕВКУЛИЧ!
Позвольте нам подробно рассмотреть эту ситуацию. Уточните письмом на наш электронный ящик — info@ideabank.ua детальное описание ситуации, а также Ваши контактные данные.
Ваша ситуация будет на контроле у ​​ответственного специалиста. О результатах мы сообщим Вам дополнительно.
Желаем Вам хорошего дня.
С уважением, команда Идея Банка.

sergunya73
sergunya73
11 июля 2016, 14:12
Какой то бессмысленный набор букафф. Еле-еле просматривается очередной «плач Ярославны», которая не платит по долгам уже в связи с повышением тарифов.
АННА ЛЕВКУЛИЧ
АННА ЛЕВКУЛИЧ
15 июля 2016, 16:13
Ужгород
Плач не плач, уважаемый сейчас к сожалению не я одна такая, и так как банк не подал меня в суд то на данный момент это сделала я, обратилась к юристу а также предоставлю записи в суде с угрозами банка и работника с отдела безопасности Виктора моб. 0503777629.