«Ідея Банк» погрожує підпалом з словами « *** » прямо в банку.

АННА ЛЕВКУЛИЧ 29 июня 2016, 15:17
Люди добрі. Обходіть цей банк, Вчора мені подзвонив представник вашого «Ідея « банку пан Віктор моб. 0503777629, який як мені пояснив що занимається з проблемними кредитами, сказав що хоче зустрітися і зроблять мені кредитні канікули, домовились про зустріч сьогодні в банку в Ужгороді під час обідньої перерви, так я уже звернулась до юриста, але все таки пішла, бо вже один раз зустрічалася з цим паном, по телефону він дуже гарно говорить а при зустрічі погрожує але те що сьогодні сталося я до тепер не можу повірити, навіть в банку він став мені погрожувати, я пояснила йому що не можу платити навіть після реструктуризації кредиту, тому так як в мене нема майна то нехай банк мене дає в суд і так як я працюю офіційно, то буду платити те що мені призначить суд з заробітної плати, тому що на жаль я не маю чим платити, і пояснила що погрози банка я терпіти не буде тому все записую, але ця особа почала мені на вухо говорити що мене «СПАЛЯТЬ », коли я почала говорити що ви таке кажете та ще й банкові але він продовжував погрожувати «ПІДПАЛОМ», я сказала що записую цю розмову, він ще більше почав погрожувати навіть в голос я почала виходити з банку так він продовжував погрожувати і кричати за мною «***» тебе «ПІДПАЛЯТЬ», я не знаю чи все чули, але бачили цю ситуацію відвідувачі та працівники банку, а також я записала і вже з заявою звернулась в міліцію, тому що я по адресу тільки прописана і боюсь за хазяїна і його сім'ю. Я навіть буду звертатися в різні телевізійні програми не хай знають що це за банк, також передані всі мої записи. Те що я сьогодні пережила і це було в самому банку в мене нема слів, і не хай розбираються миліція. Надіюсь що вже сьогодні навідаються до вашого працівника.

makssss
makssss
2 июля 2016, 10:39
Почему не вызвали полицию сразу? Так бы и сказали, что находитесь в банке и меня хотел спалить сотрудник банка и не выпускает с банка

Курс валют в Идея Банке

Курс валют в Идея Банке

Главная / Банки Украины 🏦 / Идея Банк 💰 / Отзывы о Идея Банке 📝 / «Ідея Банк» погрожує підпалом з словами « *** » прямо в банку.