Лиза Вайдич Лиза Вайдич
10 июня 2016, 11:09
Не в змозі платити вчасно за кредит, так як захворіла рідна людина, а також ціни зараз на все дуже великі то від банка зараз одні погрози.Сьогодні мені подзвонили з банку і сказали, що якщо я до понеділка не оплачу то прийдуть до мене будуть шукати з плакатами де буде написано про мій борг, тому я все записала і буду надалі записувати розмову з цим банком. Після сьогоднішнього звінка з банка, я буду повертати борг через суд, і не хай в суді послухають записи як поводиться банк.Цей банк повинен відповісти за свої не законні дії та порушення прав людини. Одного разу я зустрічалась з іхній працівником який займається боржниками, також записала розмову на телефон,і так само під час розмови були погрози що будуть всюди розклеєні мої фотографії як боржника, на що я відповіла що до суда в них немає законного права, після цього він став вести себе неадикватно і сказав що розмови зі мною не буде.
Идея Банк
23 июня 2016, 8:07
Доброго дня, шановна Лиза Вайдич!
Прийміть, будь ласка, наші вибачення за незручності, які виникли у Вас у відділенні банку. Дозвольте нам докладно розглянути цю ситуацію. Уточніть листом на нашу електронну скриньку — info@ideabank.ua детальний опис ситуації, дату, а також Ваші контактні дані.

Ваша ситуація буде на контролі у відповідального спеціаліста. Про результати ми повідомимо Вам додатково.

Зичимо Вам гарного дня.
З повагою, команда Ідея Банку.
Ответ администратора
Финансовый портал Минфин
13 июня 2016, 6:14
Отзыв не подтверждён «Минфином» (на 13.03.2016).
Пользователь не предоставил документы по запросу администрации сайта, подтверждающие, что он является клиентом Идея Банка.