tyrmalina tyrmalina
13 апреля 2016, 16:56
Взяла грошовий кредит.На момент оплати чергового платежу опинилась в лікарні, де провела довгий час.Зателефонував співробітник банку, повідомивши що у мене заборгованість.Я пояснила ситуацію, сказавши як тільки випишусь погашу заборгованість з відсотками і штрафами.Співробітники-дзвонять цілодобово.Ранок -вечір-ніч-не має ніякого значення.Постійно чую погрози.Мене найбільше вразила фраза про те, що банк не займається благодійністю.Я перепрошую про яку благодійність йде мова?????.. Я фізично не мала можливості на зробити платіж.Я не уникаю відповідальності та оплати.В ультимативно -наказовій формі мені співробітниця пропонує оплатити заборгованість-(йдіть і просіть у когось; щоб до завтра оплатили, бо ми пришлем до вас представників; ви що не зрозуміли, де оплата я вас попереджала)і це за 20 гривень прострочки??????????? Ваші працівники навіть слова не дають вставити.І ще -на офіційному сайті вказано, що можна зробити платіж через термінал і гроші надійдуть протягом 1 доби.Співробітник повідомив, що гроші надходять протягом 3днів, вже після здійснення оплати.Ніхто не повідомив, що я можу звернутися в банк і врегулювати ситуацію з прострочкою, натомість одні погрози
Идея Банк
18 апреля 2016, 12:50
Доброго дня, шановна tyrmalina!
Дозвольте нам докладно розглянути цю ситуацію. Уточніть листом на нашу електронну скриньку — info@ideabank.ua детально Ваше питання та Ваші контактні дані.

Ваша ситуація буде на контролі у відповідального спеціаліста. Про результати ми повідомимо Вам додатково.

Зичимо Вам гарного дня.
З повагою, команда Ідея Банку.